Gå til hovedindhold

New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929

New HollandLegetøjEAN: 5713570003085
Pris fra 348 krtil 459,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111,95 kr (24% besparelse)

Sammenlign priser på New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Netcentret.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
New Holland traktor med vogn, skovl og rive
348 kr
Til butik
New Holland traktor med vogn, skovl og rive billede

Produktinformation

New Holland traktor med vogn, skovl og rive

Produktspecifikationer

Kategori: pedal
EAN: 5713570003085
Varenr.: 6950929
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Holland Licensed Tractor with trailer
349 kr
Til butik
New Holland Licensed Tractor with trailer billede

Produktinformation

Walk-behind traktor New Holland Gå-Traktor har et robust, farverigt design med en lille trailer inkl. rive og skovl samt hornlyd. Designet til aktiv leg i haven eller på "gården" hjælper denne nemme og komfortable walk-behind ride-on børn med at tage kontrol over daglige opgaver gennem fantasifuld rolleleg, samtidig med at den støtter udviklingen af motoriske færdigheder. Inkluderer trailer med rive og skovl Hornlyd Anbefalet alder: 12 til 36 måneder Maks. brugervægt: 23 kg Kombinerer praktisk udendørs leg med sjovt og nyttigt tilbehør til hverdagens eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: New Holland
Kategori: Loebecykler Gaabiler Scootere
Artikel nr.: 6950929
EAN: 5713570003085
Varenr.: 3472111
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gåbil New Holland Traktor Med Trailer
449,95 kr
Til butik
Gåbil New Holland Traktor Med Trailer billede

Produktinformation

Den imponerende New Holland traktor med tilhørende vogn er den perfekte ledsager til den unge landmand. På vognen følger der selvfølgelig en skovl og en rive med, så den lille landmand har de nødvendige redskaber til markarbejdet. Med en imponerende topfa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: New Holland
Kategori: Udendørs & bevægelse
EAN: 5713570003085
Varenr.: shopify_ZZ_15471330066805_55971050815861
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929
459,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Netcentret.dk348 kr348 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn449,95 kr449,95 krKøb
4Homeshop DK459,95 kr459,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929

PriceData har fulgt prisen på New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 348 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for New Holland Tractor Med trailer Gåbil Licens - 6950929 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. jan. 2026348 kr63 kr (15%)
17. jan. 2026411 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret