Gå til hovedindhold

Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte

PlanetHubs og switchesEAN: 4711605284158
Pris fra 1.525 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.488 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1525 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PLANET ISW-1600T Switch 16-porte Fast Ethernet
1.525 kr
Til butik
PLANET ISW-1600T Switch 16-porte Fast Ethernet billede

Produktinformation

PLANET ISW-1600T - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100 - DIN monterbar på skinne - AC 24 V / DC 12 - 48 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ISW-1600T
EAN: 4711605284158
Varenr.: 1001137357
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PLANET ISW-1600T - switch - 16 ports - unmanaged
1.552 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Planet IP30 Industrial 16-Port
1.669 kr
Til butik
Planet IP30 Industrial 16-Port billede

Produktinformation

Planet IP30 Industrial 16-Port Switch (ISW-1600T) Planet IP30 Industrial 16-Port Switch (varenummer ISW-1600T) er en robust og driftssikker industriel Ethernet-switch designet til krævende miljøer. Med 16 10/100BASE-TX porte tilbyder denne switch høj ydee...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Planet
Kategori: Netværksswitche
EAN: 4711605284158
Varenr.: 58808
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.525 kr1.525 krKøb
2Proshop DK1.552 kr1.552 krKøb
3Ultrashop1.669 kr1.669 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.488 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.564 kr.

Den nuværende pris på 1.525 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Netværksswitch Fast Ethernet 10/100 - Planet ISW-1600T, blå, unmanaged, 16 porte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 20261.525 kr18 kr (1%)
14. apr. 20261.507 kr19 kr (1%)
13. apr. 20261.488 kr2 kr (0%)
10. apr. 20261.490 kr35 kr (2%)
9. apr. 20261.525 kr9 kr (1%)
8. apr. 20261.516 kr9 kr (1%)
7. apr. 20261.525 kr9 kr (1%)
6. apr. 20261.516 kr9 kr (1%)
4. apr. 20261.525 kr34 kr (2%)
3. apr. 20261.491 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret