Gå til hovedindhold

Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969415827
Pris fra 19 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg KSU6-1090 Hvid
19 kr
Til butik
Lanberg KSU6-1090 Hvid billede

Produktinformation

Lanberg KSU6-1090 - Modular indlæg - CAT 6 - UTP - RJ-45 - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: KSU6-1090
EAN: 5901969415827
Varenr.: 993935430
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lanberg KSU6-1090 Hvid
29 kr
Til butik
Lanberg KSU6-1090 Hvid billede

Produktinformation

Lanberg Modular Indlæg Opdag Lanberg Modular Indlæg, et alsidigt og effektivt løsninger til dine netværksbehov. Med varenummer 5901969415827 er dette modul designet til at give en fleksibel og skræddersyet tilgang til din netværksinstallation. Det modulær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: RJ45 Tilbehør & Stik
EAN: 5901969415827
Varenr.: 98919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg KSU6-1090 - modular insert
36 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19 kr19 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Proshop DK36 kr75 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid

PriceData har fulgt prisen på Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 58% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Netværkskeystone Cat6 - Lanberg KSU6-1090, U/UTP, RJ-45 til LSA, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202619 kr2 kr (12%)
27. maj 202617 kr2 kr (11%)
20. maj 202619 kr2 kr (12%)
17. maj 202617 kr3 kr (15%)
15. maj 202620 kr8 kr (67%)
7. maj 202612 kr1 kr (9%)
29. apr. 202611 kr9 kr (45%)
16. feb. 202620 kr1 kr (5%)
15. feb. 202619 kr1 kr (5%)
8. jan. 202620 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret