Gå til hovedindhold

MG9 Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort

MG9NetværkskablerEAN: 5705152710283
Pris fra 31,27 krtil 43 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11,73 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,37 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.27 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Apparatledning Flad Euro - Shaver 1,8M
31,27 kr
Til butik
Apparatledning Flad Euro - Shaver 1,8M billede

Produktinformation

Netledning 1,8 meter Sort, monteret med flad 230V EURO stikprop uden jord og shaver apparatstik. Anvendes til forbindelse af feks. Måleudstyr, og transistorradioer. Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Power Adapters & Chargers
EAN: 5705152710283
Varenr.: 9709757464913
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Apparatledning flad euro - shaver 1,8m
32,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Apparatledning Sort 1,8m U/jord
42 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort
43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk31,27 kr31,27 krKøb
2MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
3Elvvs.dk42 kr42 krKøb
4CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort

PriceData har fulgt prisen på Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort i 169 dage. Laveste pris i perioden er 29,37 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 31,27 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Netledning 240 VAC med flad EURO stik uden jord - shaver apparatstik, længde 1,8 meter, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202631,27 kr1,23 kr (4%)
2. jun. 202632,5 kr1,23 kr (4%)
1. jun. 202631,27 kr1,23 kr (4%)
31. maj 202632,5 kr1,23 kr (4%)
20. maj 202631,27 kr1,23 kr (4%)
19. maj 202632,5 kr1,23 kr (4%)
9. maj 202631,27 kr1,54 kr (5%)
25. apr. 202629,73 kr
14. apr. 202629,37 kr3,39 kr (10%)
13. apr. 202632,76 kr3,39 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret