Gå til hovedindhold

NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449169959
Pris fra 297 krtil 314 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 29. mar.

Sammenlign priser på NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Plus GS108Ev4 Switch 8-porte Gigabit Ethernet
297 kr
Til butik
NETGEAR Plus GS108Ev4 Switch 8-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS108E-400EUS
EAN: 0606449169959
Varenr.: 1002279456
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs108ev4 Unmanaged L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grey
299 kr
Til butik
Netgear Gs108ev4 Unmanaged L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grey billede

Produktinformation

Otte Gigabit-porte leverer pålidelige, dedikerede forbindelser til SMB VLAN, portbaserede og taggede muligheder gør netværkssegmentering enkel Portmirroring og ACL'er hjælper med fejlfinding og kontrol af trafikken Blæserløst metalhus kører stille, ideelt til kontorer og skriveborde 16 Gbit/s switching og 4000 MAC-poster holder trafikken stabil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS108E-400EUS
EAN: 0606449169959
Varenr.: 5020028682
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar
314 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS108Ev4 8-Port Gigabit Plus Switch
314 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK297 kr297 krKøb
2Dustin DK299 kr385,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
4Proshop DK314 kr353 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar i 163 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for NETGEAR Plus GS108Ev4 - Switch - ikke administreret - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026297 kr1 kr (0%)
30. maj 2026298 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026299 kr6 kr (2%)
29. mar. 2026293 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026296 kr3 kr (1%)
23. mar. 2026293 kr3 kr (1%)
22. mar. 2026296 kr3 kr (1%)
6. mar. 2026293 kr9 kr (3%)
31. jan. 2026284 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026281 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret