Gå til hovedindhold

Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449112832
Pris fra 24.352 krtil 27.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.397 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24352 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR M4300-52G- Switch 52-porte 10 Gigabit PoE+
24.352 kr
Til butik
NETGEAR M4300-52G- Switch 52-porte 10 Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR M4300-52G-PoE+ - Switch - L3 - Administreret - 2 x 10/100/1000/10000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 48 x 10/100/1000 (PoE+) - front til ryg-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (480 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GSM4352PA-100NES
EAN: 0606449112832
Varenr.: 990463439
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch
24.688 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Prosafe M4300-52g-poe+
27.749 kr
Til butik
Netgear Prosafe M4300-52g-poe+ billede

Produktinformation

48 PoE+ porte, hver med 30 W pr. port, og et samlet budget på 480 W Kombinér 10 G- og 1 G-porte for fleksibel stacking samt spine- og leaf-topologier Hitless failover med NSF sikrer fortsat videresendelse af trafik ved switchfejl Avanceret L2/L3/L4-routing, multicast og ACL'er uden ekstra licenser Web UI, SSH og HTTPS forenkler sikker administration og automatiseret udrulning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GSM4352PA-100NES
EAN: 0606449112832
Varenr.: 5011067615

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK24.352 kr24.352 krKøb
2Proshop DK24.688 kr24.688 krKøb
3Dustin DK27.749 kr27.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch

PriceData har fulgt prisen på Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch i 183 dage. Laveste pris i perioden er 21.048 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 26.507 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.680 kr.

Den nuværende pris på 24.352 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Netgear M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) 48x1G PoE+ 480W 2x10G 2xSFP+ Managed Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202624.352 kr206 kr (1%)
24. maj 202624.558 kr310 kr (1%)
8. maj 202624.868 kr361 kr (1%)
25. apr. 202625.229 kr574 kr (2%)
17. apr. 202625.803 kr16 kr (0%)
9. apr. 202625.787 kr1 kr (0%)
31. mar. 202625.788 kr1 kr (0%)
30. mar. 202625.787 kr1 kr (0%)
29. mar. 202625.788 kr1 kr (0%)
28. mar. 202625.787 kr16 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret