Gå til hovedindhold

Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449114607
Pris fra 55.834 krtil 70.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14.665 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55.710 kr 27. maj

Sammenlign priser på Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55834 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR M4300-48X Switch 48-porte 10 Gigabit
55.834 kr
Til butik
NETGEAR M4300-48X Switch 48-porte 10 Gigabit billede

Produktinformation

NETGEAR M4300-48X - Switch - L3 - Administreret - 48 x 10 Gigabit Ethernet + 4 x delt 10 Gigabit SFP+ - front til ryg-luftstrøm - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: XSM4348CS-100NES
EAN: 0606449114607
Varenr.: 991754622
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch
55.895 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Prosafe M4300-48x
70.499 kr
Til butik
Netgear Prosafe M4300-48x billede

Produktinformation

48 10G kobberporte plus 4 SFP+-slots leverer højhastighedsadgang Layer 3-administration, QoS og link-aggregering optimerer trafikflowet ARP-inspektion, DHCP-server og systemlogs styrker sikkerheden 960G switching-kapacitet og 56 MB buffer holder dataflyden jævn under load Rack 1U-design, konsol- og USB-porte forenkler implementering og drift...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: XSM4348CS-100NES
EAN: 0606449114607
Varenr.: 5011067610

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK55.834 kr55.834 krKøb
2Proshop DK55.895 kr55.895 krKøb
3Dustin DK70.499 kr70.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch

PriceData har fulgt prisen på Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch i 174 dage. Laveste pris i perioden er 52.990 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 71.779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59.296 kr.

Den nuværende pris på 55.834 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Netgear M4300-48X (XSM4348CS) 48x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202655.834 kr124 kr (0%)
27. maj 202655.710 kr62 kr (0%)
26. maj 202655.772 kr62 kr (0%)
23. maj 202655.834 kr61 kr (0%)
22. maj 202655.895 kr1.091 kr (2%)
20. maj 202656.986 kr62 kr (0%)
13. maj 202657.048 kr62 kr (0%)
12. maj 202656.986 kr62 kr (0%)
8. maj 202657.048 kr62 kr (0%)
7. maj 202656.986 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret