Gå til hovedindhold

Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449130034
Pris fra 875 krtil 1.328 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 853 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 875 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS108PP Switch 8-porte Gigabit PoE+
875 kr
Til butik
NETGEAR GS108PP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR GS108PP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (123 W) - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS108PP-100EUS
EAN: 0606449130034
Varenr.: 992897182
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W)
944 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Netgear GS108PP 8-Port Gbit PoE/PoE+ Switch
995 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs108pp Poe Switch 123w
1.024 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch NETGEAR GS108PP - 8-port Gigabit PoE+ (uadministreret) - sort
1.059 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch NETGEAR GS108PP - 8-port Gigabit PoE+ (uadministreret) - sort
1.079 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 1000T 8P GS108PP
1.289 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear 8PT POE/POE+ GIGABIT UNMANAGED SWCH
-16%1.328 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK875 kr875 krKøb
2Proshop DK944 kr983 krKøb
3Komplett DK995 kr995 krKøb
4Dustin DK1.024 kr1.110,25 krKøb
5Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
6Vivas DK1.079 kr1.158 krKøb
7Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
8Teknikproffset DK1.328 kr1.387 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 827 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 854 kr.

Den nuværende pris på 875 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (123W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026875 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026873 kr8 kr (1%)
23. apr. 2026865 kr8 kr (1%)
4. apr. 2026873 kr5 kr (1%)
3. apr. 2026868 kr15 kr (2%)
13. mar. 2026853 kr15 kr (2%)
6. mar. 2026868 kr16 kr (2%)
8. feb. 2026852 kr8 kr (1%)
31. jan. 2026844 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026843 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret