Gå til hovedindhold

Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449134971
Pris fra 764 krtil 1.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 655 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 734 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS108LP Switch 8-porte Gigabit PoE+
764 kr
Til butik
NETGEAR GS108LP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR GS108LP - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (60 W) - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS108LP-100EUS
EAN: 0606449134971
Varenr.: 993468172
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W)
770 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs108lp
874 kr
Til butik
Netgear Gs108lp billede

Produktinformation

Otte Gigabit PoE+ porte leverer data og strøm til kameraer og adgangspunkter (AP) 60 W PoE-budget understøtter flere enheder uden behov for ekstra injektorer Blæserfrit, kompakt 1 U-design passer i racks og kan vægmonteres, støjfrit 802.1p QoS og understøttelse af jumbo frames forbedrer trafikhåndtering og gennemstrømning Plug-and-play opsætning med Gigabit-switching, 16 Gbps kapacitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS108LP-100EUS
EAN: 0606449134971
Varenr.: 5011102790
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch NETGEAR GS108LP - 8-poorts Gigabit med PoE+ (1U, sort/grå)
889 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Netgear GS108LP 8-Port Gbit PoE/PoE+ Switch
890 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch NETGEAR GS108LP - 8-poorts Gigabit med PoE+ (1U, sort/grå)
909 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 8-PORT FLEX Unmanaged Switch
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK764 kr764 krKøb
2Proshop DK770 kr809 krKøb
3Dustin DK874 kr960,25 krKøb
4Boligcenter DK889 kr889 krKøb
5Komplett DK890 kr890 krKøb
6Vivas DK909 kr988 krKøb
7Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Netgear GS108LP-100EUS 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE (60W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026764 kr29 kr (4%)
17. maj 2026793 kr9 kr (1%)
18. apr. 2026784 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026790 kr56 kr (8%)
14. mar. 2026734 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026735 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026734 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026735 kr32 kr (5%)
27. feb. 2026703 kr31 kr (4%)
1. feb. 2026734 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret