Gå til hovedindhold

Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+

NetgearRepeatere og transceivereEAN: 0606449158854
Pris fra 3.162 krtil 3.931 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 769 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.160 kr 13. maj

Sammenlign priser på Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3162 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR AXM765v2 SFP+ transceiver modul
3.162 kr
Til butik
NETGEAR AXM765v2 SFP+ transceiver modul billede

Produktinformation

NETGEAR AXM765v2 - SFP+ transceiver modul - 10GbE - 10GBase-T - RJ-45 - op til 80 m

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: AXM765-20000S
EAN: 0606449158854
Varenr.: 999783587
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear AXM765v2 - SFP+ transceiver module - 10 GigE
3.350 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+
-0%3.931 kr
Før 3.931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ billede

Produktinformation

10 Gbps fiberforbindelse til pålidelig højhastighedsforbindelse over korte afstande Kompatibel med IEEE 802.3an og 802.3az for bred interoperabilitet Fungerer ved 0 til 70 °C og 0 til 85 % RH i standardmiljøer Kompakt SFP+-formfaktor forenkler tætte rackinstallationer Et års garanti giver klar dækning til virksomheds-IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: SFP & GBIC
Artikel nr.: AXM765-20000S
EAN: 0606449158854
Varenr.: 5011295383

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.162 kr3.162 krKøb
2Proshop DK3.350 kr3.350 krKøb
3Dustin DK3.931 kr4.017,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+

PriceData har fulgt prisen på Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ i 29 dage. Laveste pris i perioden er 3.160 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 3.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.161 kr.

Den nuværende pris på 3.162 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Netgear Axm765-20000s Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.162 kr2 kr (0%)
13. maj 20263.160 kr2 kr (0%)
5. maj 20263.162 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret