Gå til hovedindhold

amp netconnect NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe

amp netconnectNetværkskablerEAN: 0191516032187
Pris fra 82,14 krtil 86 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,86 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 12. mar.

Sammenlign priser på NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.14 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Patchkabel Kat6A S/Ftp Lszh 1,0M Bl
82,14 kr
Til butik
Patchkabel Kat6A S/Ftp Lszh 1,0M Bl billede

Produktinformation

Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe Søgetermer: 5286221750 - NPC6ASZDB-BL001M - 5286221750 - 0191516032187

Produktspecifikationer

Mærke: Netconnect
Kategori: Plumbing
EAN: 0191516032187
Varenr.: 9049753223505
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patchkabel Cat.6A STP 1m hf blå
86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk82,14 kr82,14 krKøb
2CS MEGASTORE DK86 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe

PriceData har fulgt prisen på NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe i 172 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 82,14 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for NETCONNECT Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF, længde: 1,0 m farve: blå med LSZH kappe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202682,14 kr3,14 kr (4%)
30. maj 202679 kr137 kr (63%)
29. maj 2026216 kr131 kr (154%)
25. maj 202685 kr2,86 kr (3%)
14. maj 202682,14 kr3,14 kr (4%)
12. maj 202679 kr3,14 kr (4%)
11. maj 202682,14 kr11,14 kr (16%)
30. apr. 202671 kr1,41 kr (2%)
29. apr. 202672,41 kr9,59 kr (12%)
28. apr. 202682 kr9,59 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret