Gå til hovedindhold

Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550113106
Pris fra 100 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78,7 kr 10. maj

Sammenlign priser på Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
150 cm tilslutningslange 1/2" x 3/4"
100 kr
Til butik
150 cm tilslutningslange 1/2" x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-slange (softpex) godkendt til koldt og varmt vand samt drikkevand. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX, hvilket bl.a. gør montage nemmere og hurtigere. Anvendelse: Cisterner, vaske- og opvaskemaskiner, kaffemaskiner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 1500 mm
EAN: 5708550113106
Varenr.: 744601389
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 3/4" 1500 mm
100,94 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2" x 3/4" 1500 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange 3/4" x 1/2" PEX slange godkendt til koldt/varmt vand samt drikkevandOverflade: rustfriMateriale: softpex med rustfri stålfletDimension: 3/4" x 1/2"Længde: 1500 mmMax. temperatur: 90 °CInkl pakninger

Produktspecifikationer

EAN: 5708550113106
Varenr.: 15842995634511
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2 x 3/4 1500 mm
104 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange vinkel 3/4" - 1/2" 1500 mm
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS100 kr100 krKøb
2EL-GROSSISTEN100,94 kr100,94 krKøb
3CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
4CompletVVS109 kr109 krKøb
5BilligVVS DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm

PriceData har fulgt prisen på Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 78,7 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 3/4" x 1/2", 1500 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026100 kr
23. maj 2026100,94 kr
21. maj 2026100 kr
17. maj 2026100,94 kr17,06 kr (14%)
16. maj 2026118 kr39,3 kr (50%)
10. maj 202678,7 kr23,08 kr (23%)
7. maj 2026101,78 kr1,22 kr (1%)
6. maj 2026103 kr1,22 kr (1%)
21. mar. 2026101,78 kr1,22 kr (1%)
20. mar. 2026103 kr1,22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret