Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4

EL-GrossistenSanitetEAN: 4005897955606
Pris fra 17 krtil 23,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Neoperl Indstikskontrav. DN20 for vandmålere Qn 2,5
17 kr
Til butik
Neoperl Indstikskontrav. DN20 for vandmålere Qn 2,5 billede

Produktinformation

Kunststofkontraventil DN 20 ¾´´15 ½´´

Produktspecifikationer

Kategori: Vandmålere
EAN: 4005897955606
Varenr.: 39341
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" Neoperl kontraventil WV20 til vandmåler
19,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4
20,45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl DN20 Indstikningskontraventil (Q3=4)
23,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk17 kr17 krKøb
2EL-GROSSISTEN19,86 kr19,86 krKøb
3CS MEGASTORE DK20,45 kr59,45 krKøb
4vvsfittings.dk23,75 kr23,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4

PriceData har fulgt prisen på Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 23,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Neoperl Indstikskontrav. DN20 - for vandmålere Q3=4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202617 kr2,86 kr (14%)
28. maj 202619,86 kr2,86 kr (17%)
25. maj 202617 kr2,86 kr (14%)
24. maj 202619,86 kr
23. maj 202620,45 kr3,45 kr (20%)
12. maj 202617 kr6,75 kr (28%)
11. maj 202623,75 kr3,89 kr (20%)
7. maj 202619,86 kr
6. maj 202620,45 kr
29. apr. 202619,86 kr2,86 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret