Gå til hovedindhold

Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100"

NeomountsElektronikEAN: 8717371449735
Pris fra 4.567 krtil 6.994 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.427 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4567 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL55-875BL1 Monteringssæt Fladt panel 37"-100"
4.567 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL55-875BL1 Monteringssæt Fladt panel 37"-100" billede

Produktinformation

Neomounts WL55-875BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - motoriseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 55"-100"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL55-875BL1
EAN: 8717371449735
Varenr.: 1000905982
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL55-875BL1, Floor/Wall
5.169 kr
Til butik
Neomounts WL55-875BL1, Floor/Wall billede

Produktinformation

Neomounts WL55-875BL1 Motoriseret Vægbeslag Neomounts WL55-875BL1 er et avanceret motoriseret vægbeslag designet til at give ultimativ fleksibilitet og komfort til dit TV-setup. Dette vægbeslag er perfekt til både hjemmebiografen og det professionelle mil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371449735
Varenr.: 36296
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100"
6.712 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts Move Lift - Wl55-875bl1 - Motorised Wall Mount For 37-100 tommer Flatscreen
6.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.567 kr4.567 krKøb
2Ultrashop5.169 kr5.169 krKøb
3Proshop DK6.712 kr6.712 krKøb
4Dustin DK6.994 kr7.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100" i 174 dage. Laveste pris i perioden er 4.047 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 4.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.613 kr.

Den nuværende pris på 4.567 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Neomounts WL55-875BL1 - mounting kit - motorised - for flat panel - black - Maks 110 kg - Maks størrelse 100" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20264.567 kr7 kr (0%)
5. maj 20264.574 kr5 kr (0%)
29. apr. 20264.569 kr1 kr (0%)
25. apr. 20264.570 kr389 kr (8%)
24. apr. 20264.959 kr389 kr (9%)
15. apr. 20264.570 kr1 kr (0%)
16. feb. 20264.569 kr1 kr (0%)
15. feb. 20264.570 kr523 kr (13%)
14. feb. 20264.047 kr528 kr (12%)
7. feb. 20264.575 kr16 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret