Gå til hovedindhold

Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371448714
Pris fra 422 krtil 639 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (34% besparelse)

Sammenlign priser på Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL40-550BL14 Monteringssæt Tv 32"-55"
422 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL40-550BL14 Monteringssæt Tv 32"-55" billede

Produktinformation

Neomounts WL40-550BL14 - Monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for Tv - sort - skærmstørrelse: 32"-55"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL40-550BL14
EAN: 8717371448714
Varenr.: 1000334114
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55"
571 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL40-550BL14, Full Motion
639 kr
Til butik
Neomounts WL40-550BL14, Full Motion billede

Produktinformation

Neomounts WL40-550BL14 Full Motion Wall Producent Varenummer: WL40-550BL14 Neomounts WL40-550BL14 Full Motion Wall er en fleksibel vægmontering, designet til fladskærms-TV'er mellem 32" og 55". Den robuste konstruktion garanterer en sikker og stabil opsæt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371448714
Varenr.: 24107

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK422 kr422 krKøb
2Proshop DK571 kr610 krKøb
3Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55" i 164 dage. Laveste pris i perioden er 422 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 437 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 422 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Neomounts WL40-550BL14 TV Wallmount 32" - 55" - Maks 35 kg - Maks størrelse 55" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026422 kr7 kr (2%)
14. feb. 2026429 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026430 kr3 kr (1%)
9. jan. 2026433 kr4 kr (1%)
5. jan. 2026437 kr10 kr (2%)
31. dec. 2025427 kr2 kr (0%)
25. dec. 2025429 kr1 kr (0%)
22. dec. 2025428 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret