Gå til hovedindhold

LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort

LogiLinkTv- og skærmbeslagEAN: 4052792042573
Pris fra 68 krtil 182 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Beslag Fladt panel 32"-55"
68 kr
Til butik
LogiLink Beslag Fladt panel 32"-55" billede

Produktinformation

LogiLink - Beslag - for fladt panel - solidt koldpresset stål - skærmstørrelse: 32"-55" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0010
EAN: 4052792042573
Varenr.: 992089334
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag til fladskærm 32-55" - LogiLink
-25%79 kr
Før 106 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag til fladskærm 32-55" - LogiLink billede

Produktinformation

LogiLink - Beslag - for fladt panel - solidt koldpresset stål - skærmstørrelse: 32"-55" - vægmonterbarGenereltBredde: 46.5 cmDybde: 2.05 cmHøjde: 42.2 cmMateriale: Solidt koldpresset stålPakkeindhold: SkruerAV-møblerAnbefalet brug: Fladt panelAnbefaltet Display Størrelse: 32"-55"Hældning: -8° til 0°Justeringer: HældMaks. byrdevægt: 35 kgPlacering/montering: VægmonterbarType: BeslagVESA-monteringsinterface: 200 x 200 mm400 x 200 mm400 x 400 mm300 x 300 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 1.13g
EAN: 4052792042573
Varenr.: 1812339
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort
88 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Beslag Fladt panel 32-55
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag til fladskærm 32-55" - LogiLink
-21%99 kr
Før 126 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Uchwyt scienny LCD/LED VESA 400x400 32-55' - Maks 35 kg - Maks størrelse 55"
118 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TV wall mount, tilt -8°/0°, 32-55", max. 35 kg
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Proshop DK118 kr157 krKøb
7INphone.dk182 kr182 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort i 68 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LogiLink BP0010, 81,3 cm (32), 139,7 cm (55), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, -8 - 0°, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar. 202668 kr20 kr (23%)
27. mar. 202688 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret