Gå til hovedindhold

NewStar Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar

NewStarTv- og skærmbeslagEAN: 8717371442996
Pris fra 1.325 krtil 1.689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 364 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.098 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1325 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 Monteringssæt 2 skærme 17"-32"
1.325 kr
Til butik
Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 Monteringssæt 2 skærme 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS70-250BL2
EAN: 8717371442996
Varenr.: 1002235885
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar
1.350 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 mounting kit - full-motion - for 2 monitors - black
1.395 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm til 2 skærme NEWSTAR DS70-250BL2 17-32" med gasfjeder og 180°-stop
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm til 2 skærme NEWSTAR DS70-250BL2 17-32" med gasfjeder og 180°-stop
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 Monteringssæt 2 skærme 17-32
1.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.325 kr1.325 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.350 kr1.350 krKøb
3Proshop DK1.395 kr1.395 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
6Ultrashop1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.098 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.303 kr.

Den nuværende pris på 1.325 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Neomounts NEXT Slim DS70-250BL2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 skærme - aluminium - sort - skærmstørrelse: 17-32 - skrivebordsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.325 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.333 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.334 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.333 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.342 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.343 kr17 kr (1%)
26. maj 20261.326 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.334 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.335 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.344 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret