Gå til hovedindhold

Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371442828
Pris fra 2.679 krtil 5.039 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.360 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2679 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts NEXT One DS65S-950WH2
2.679 kr
Til butik
Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 billede

Produktinformation

Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 - Monteringssæt (drejelig arm) - fuld bevægelse - for 2 LCD displays - aluminium - hvid - skærmstørrelse: 24"-34" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS65S-950WH2
EAN: 8717371442828
Varenr.: 1002235883
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts DS65S-950Wh2 Full Motion Dual
4.459 kr
Til butik
Neomounts DS65S-950Wh2 Full Motion Dual billede

Produktinformation

Neomounts DS65S-950Wh2 Full Motion Dual Opgrader din arbejdsplads med Neomounts DS65S-950Wh2 Full Motion Dual vægbeslag. Dette alsidige beslag er designet til at kunne rumme to 65” skærme, hvilket gør det perfekt til multitasking og præsentationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Kontormøbler
EAN: 8717371442828
Varenr.: 79750
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34"
5.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.679 kr2.679 krKøb
2Ultrashop4.459 kr4.459 krKøb
3Proshop DK5.039 kr5.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34" i 162 dage. Laveste pris i perioden er 2.679 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.907 kr.

Den nuværende pris på 2.679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - white - Maks 22 kg - Maks størrelse 24"-34" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.679 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.680 kr103 kr (4%)
22. maj 20262.783 kr1 kr (0%)
10. maj 20262.784 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.785 kr5 kr (0%)
24. apr. 20262.780 kr1 kr (0%)
13. apr. 20262.779 kr210 kr (7%)
2. apr. 20262.989 kr1 kr (0%)
24. mar. 20262.988 kr1 kr (0%)
28. feb. 20262.989 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret