Gå til hovedindhold

Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371445423
Pris fra 710 krtil 949 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 708 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts LFD-W1000
710 kr
Til butik
Neomounts LFD-W1000 billede

Produktinformation

Neomounts LFD-W1000 - Bøjle - fikseret - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 60"-100" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Artikel nr.: LFD-W1000
EAN: 8717371445423
Varenr.: 990115674
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100"
945 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts LFD-W1000, Fixed Display
949 kr
Til butik
Neomounts LFD-W1000, Fixed Display billede

Produktinformation

Neomounts TvMonitor Wall Mount Fixed (LFD-W1000) Oplev optimalt vægmonteringskomfort med Neomounts TvMonitor Wall Mount Fixed. Denne vægbeslag er designet til at fastholde dit TV eller monitor sikkert og stabilt mod væggen. Produktet, med varenummer LFD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371445423
Varenr.: 14163

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK710 kr710 krKøb
2Proshop DK945 kr984 krKøb
3Ultrashop949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 792 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Neomounts LFD-W1000 - Maks 125 kg - Maks størrelse 100" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026710 kr2 kr (0%)
8. maj 2026712 kr3 kr (0%)
16. apr. 2026709 kr180 kr (20%)
9. apr. 2026889 kr180 kr (25%)
2. apr. 2026709 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026708 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026709 kr180 kr (20%)
13. mar. 2026889 kr6 kr (1%)
8. mar. 2026883 kr6 kr (1%)
7. mar. 2026889 kr180 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret