Gå til hovedindhold

Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371446413
Pris fra 602 krtil 879 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 600 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32"
602 kr
Til butik
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" billede

Produktinformation

Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK - Monteringssæt - fuld bevægelse - for LCD display / notebook - sort - skærmstørrelse: 10"-32" - klemmemonterbar, øje, skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Artikel nr.: FPMA-D550NOTEBOOK
EAN: 8717371446413
Varenr.: 993314800
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK - adjustable arm
649 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK skærmarm med bærbarholder 10-32"
809 kr
Til butik
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK skærmarm med bærbarholder 10-32" billede

Produktinformation

Fleksibel skærmarm til ergonomisk arbejdspladsNeomounts FPMA-D550NOTEBOOK kombinerer en skærmarm til én skærm med en praktisk holder til din bærbare computer. Løsningen frigør bordplads og giver dig en mere behagelig arbejdsstilling med højdejustering, vip, drej og rotation i 360°. Ideel til hjemmekontor og kontorplads, hvor der ønskes en ryddelig og effektiv opsætning.Skærmholder til 10–32" og bærbarArmen monteres på bordet med klemme eller gennemføring og passer til skærme fra 10" til 32" (VESA 75x75 og 100x100) med en maksimal belastning på 8 kg pr. display. Kabelstyring holder ledninger pænt samlet, og de tre drejepunkter gør det let at placere skærm og laptop præcist, så du kan arbejde mere fokuseret.Montering: Bord – klemme/gennemføringUnderstøttede skærmstørrelser: 10–32"VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmMaks. vægt pr. display: 8 kgHøjdejustering: 0–44 cm (manuel)Dybdejustering: 4–52 cmVip: 0–90°Drej: 0–180°Rotation: 360°Antal drejepunkter: 3Kabelstyring: JaFarve: SortMateriale: StålProduktmål: H 54,8 cm, D 52 cmVægt: 5,67 kgBordtykkelse: 1–8,8 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.69g
EAN: 8717371446413
Varenr.: 2121004
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK skærmarm med bærbarholder 10-32"
829 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts Full Motion Desk Mount (Clamp
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK602 kr602 krKøb
2Proshop DK649 kr688 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Vivas DK829 kr908 krKøb
5Ultrashop879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" i 171 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 595 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Monteringssæt LCD display / notebook 10"-32" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026602 kr1 kr (0%)
8. maj 2026603 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026602 kr2 kr (0%)
19. mar. 2026600 kr2 kr (0%)
9. mar. 2026602 kr3 kr (1%)
27. feb. 2026599 kr1 kr (0%)
9. feb. 2026600 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026599 kr1 kr (0%)
6. jan. 2026598 kr11 kr (2%)
5. jan. 2026587 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret