Gå til hovedindhold

NewStar Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32"

NewStarTv- og skærmbeslagEAN: 8717371446390
Pris fra 304 krtil 569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32"
304 kr
Til butik
Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" billede

Produktinformation

Neomounts FPMA-D550 - Monteringssæt - fuld bevægelse - for LCD display - stål - sort - skærmstørrelse: 10"-32" - klemmemonterbar, øje, skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Artikel nr.: FPMA-D550BLACK
EAN: 8717371446390
Varenr.: 993314797
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FPMA-D550BLACK - adjustable arm
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm Neomounts FPMA-D550BLACK - 10-32"
-12%439 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmarm Neomounts FPMA-D550BLACK - 10-32" billede

Produktinformation

Fleksibel skærmarm til skrivebordetNeomounts FPMA-D550BLACK er en pladsbesparende skærmarm til skrivebord til én skærm fra 10" til 32". Armen giver dig frihed til at justere højde, dybde, tilt, drej og rotation, så du nemt finder en ergonomisk arbejdsstilling og får et ryddeligt setup med kabelhåndtering. Solid stålkonstruktion og sort finish passer ind i både hjemmekontor og professionelle miljøer.Fordele ved justerbar monitorarmArmen understøtter VESA 75 x 75 og 100 x 100 mm og bærer skærme op til 8 kg. Højden kan justeres op til 440 mm, dybden kan tilpasses, og du kan vippe 0–90°, dreje 180° og rotere 360° for hurtig skift mellem stående og liggende format. Praktisk bordklemme gør monteringen enkel.Montering: Skrivebord (bordklemme)Antal skærme: 1Skærmstørrelse: 10–32" (25,4–81,3 cm)Maks. belastning: 8 kgVESA: 75 x 75, 100 x 100 mmHældning: 0–90°Drejning: 180°Rotation: 360°Højdejustering: 0–440 mmDybdejustering: JaFarve: SortMateriale: StålKabelhåndtering: JaDybde på arm: 4–46 cmProduktmål (h): 54,8 cmVægt: 3,32 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 3.79g
EAN: 8717371446390
Varenr.: 1921697
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm Neomounts FPMA-D550BLACK - 10-32"
-12%459 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts FPMA-D550Black, Full Motion
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK304 kr304 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr538 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" i 75 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 304 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Neomounts FPMA-D550 Monteringssæt LCD display 10"-32" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026304 kr4 kr (1%)
19. mar. 2026300 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret