Gå til hovedindhold

Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371443085
Pris fra 3.454 krtil 5.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.065 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.223 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3454 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts FL45S-825BL1 Stativ Fladt panel 37"-75"
3.454 kr
Til butik
Neomounts FL45S-825BL1 Stativ Fladt panel 37"-75" billede

Produktinformation

Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37"-75" - gulvstående

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FL45S-825BL1
EAN: 8717371443085
Varenr.: 1001918084
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående
3.755 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75"
4.468 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts FL45S-825BL1, Display Floor
4.899 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstand Neomounts FL45S-825BL1, 37-75" - sort
5.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstand Neomounts FL45S-825BL1, 37-75" - sort
5.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.454 kr3.454 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.755 kr3.954 krKøb
3Proshop DK4.468 kr4.468 krKøb
4Ultrashop4.899 kr4.899 krKøb
5Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
6Vivas DK5.519 kr5.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående

PriceData har fulgt prisen på Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående i 171 dage. Laveste pris i perioden er 3.223 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 3.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.442 kr.

Den nuværende pris på 3.454 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37-75 - gulvstående de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.454 kr231 kr (7%)
1. jun. 20263.223 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.224 kr91 kr (3%)
5. maj 20263.315 kr5 kr (0%)
1. maj 20263.310 kr2 kr (0%)
29. mar. 20263.312 kr2 kr (0%)
14. mar. 20263.310 kr2 kr (0%)
14. feb. 20263.312 kr5 kr (0%)
24. jan. 20263.317 kr20 kr (1%)
23. jan. 20263.337 kr169 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret