Gå til hovedindhold

Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371443085
Pris fra 3.223 krtil 5.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.296 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3223 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts FL45S-825BL1 Stativ Fladt panel 37"-75"
3.223 kr
Til butik
Neomounts FL45S-825BL1 Stativ Fladt panel 37"-75" billede

Produktinformation

Neomounts FL45S-825BL1 - Stativ - fikseret - for fladt panel - låsbar - stål - sort - skærmstørrelse: 37"-75" - gulvstående

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FL45S-825BL1
EAN: 8717371443085
Varenr.: 1001918084
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75"
4.360 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts FL45S-825BL1, Display Floor
4.899 kr
Til butik
Neomounts FL45S-825BL1, Display Floor billede

Produktinformation

Neomounts FL45S-825BL1 Floor Stand er den ideelle løsning til at præsentere din fladskærm stabilt og stilfuldt. Dette elegante gulvstativ er designet til skærme op til 82 tommer med en maksimal vægt på 70 kg. Det har et moderne og minimalistisk design, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8717371443085
Varenr.: 71691
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstand Neomounts FL45S-825BL1, 37-75" - sort
5.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstand Neomounts FL45S-825BL1, 37-75" - sort
5.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.223 kr3.223 krKøb
2Proshop DK4.360 kr4.360 krKøb
3Ultrashop4.899 kr4.899 krKøb
4Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
5Vivas DK5.519 kr5.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75" i 170 dage. Laveste pris i perioden er 3.223 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 3.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.441 kr.

Den nuværende pris på 3.223 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Neomounts FL45S-825BL1 stand - for flat panel - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 75" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.223 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.224 kr91 kr (3%)
5. maj 20263.315 kr5 kr (0%)
1. maj 20263.310 kr2 kr (0%)
29. mar. 20263.312 kr2 kr (0%)
14. mar. 20263.310 kr2 kr (0%)
14. feb. 20263.312 kr5 kr (0%)
24. jan. 20263.317 kr20 kr (1%)
23. jan. 20263.337 kr169 kr (5%)
22. jan. 20263.506 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret