Gå til hovedindhold

Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06

NedisStøvsugningEAN: 5412810472314
Pris fra 103 krtil 159 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06
103 kr
Til butik
Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 billede

Produktinformation

Dette vedligeholdelsessæt er specielt designet til Nedis robotstøvsugere modellerne WIFIVCL10CBK og WIFIVCL20CBK og indeholder alle de reservedele, der er nødvendige for at opretholde optimal ydeevne og forlænge levetiden på din robotstøvsuger. Sættet omfatter blandt andet HEPA H12 filtre, som effektivt indfanger mikroskopiske partikler som støv og allergener. Filtrenes robuste konstruktion bidrager til forbedret hygiejne, øget holdbarhed og en stabil sugeevne over tid.For at sikre den bedste rengøring anbefales det at udskifte filtre, børster og moppe regelmæssigt. De fleste dele bør udskiftes to gange om året for at holde robotstøvsugeren i topform og opnå en vedvarende høj effektivitet ved daglig brug. HEPA H12 filtreringen sikrer en hygiejnisk rengøring ved at tilbageholde selv de mindste partikler, hvilket beskytter både dit hjem og støvsugerens indre komponenter.Alle dele er fremstillet af materialer med høj holdbarhed, så du nemt kan holde din Nedis robotstøvsuger ren og velfungerende. Ved løbende vedligeholdelse sikrer du, at rengøringshjælpen altid yder sit bedste.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Støvsugning
Artikel nr.: 5412810472314
EAN: 5412810472314
Varenr.: 5412810472314
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Robotstøvsuger vedligeholdelsessæt – HEPA-filter, børster, moppe
159 kr
Til butik
Robotstøvsuger vedligeholdelsessæt – HEPA-filter, børster, moppe billede

Produktinformation

Hold din robotstøvsuger i tip-top stand med vores vedligeholdelsessæt, der er designet til at forlænge dens levetid og forbedre dens ydeevne. Forestil dig en verden, hvor dine gulve altid er pletfri takket være en støvsuger, der aldrig svigter. Dette sæt sikrer, at din rengøringspartner altid er klar til at håndtere støv og snavs med lethed. Maksimer støvsugerens effektivitet med regelmæssig udskiftning af dele. Forlæng din støvsugers levetid uden besvær. Nyd konsekvent rene gulve uden besvær. Nemmonterede komponenter til en hurtig opfriskning. Specifikt skræddersyet til din støvsugermodel. Vores vedligeholdelsessæt er dit hemmelige våben mod en træg støvsuger. Med alt, hvad du behøver for at holde den kørende problemfrit, vil du bruge mindre tid på at bekymre dig om vedligeholdelse og mere tid på at nyde et støvfrit hjem. Læg i kurven for at sikre, at din støvsuger altid er i topform. Specifikationer Inkluderer 3 HEPA-filtre 1 rullebørste 2 sæt sidebørster Rengøringsbørste med kniv 1 moppe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.2g
Artikel nr.: NDS-WIFIVCB06
EAN: 5412810472314
Varenr.: 164543

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK103 kr142 krKøb
2Estore DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 i 56 dage. Den nuværende pris er 103 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nedis - Støvsuger Reservedele | Egnet: WIFIVCL10CBK / WIFIVCL20CBK | HEPA Filter | H12 - WIFIVCB06 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret