Gå til hovedindhold

Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2

NedisHjem og haveEAN: 5412810469147
Pris fra 173 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort
-13%173 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort billede

Produktinformation

Med denne fjernbetjening med ledning er det muligt at tænde/slukke inverteren på afstand ved hjælp af en trykknap. Det ekstra lange kabel gør, at du kan placere og endda indbygge din inverter, hvor det passer dig bedst, og stadig nemt kunne tænde og slukke for den. Fjernbetjeningens ABS-hus kan monteres på overfladen. Fjernbetjening egnet til denne inverter/konverter, PIM100024EGY, PIM100024FGY, PIP100024EBK, PIP100024FBK, PIP200024EBK, PIP200024FBK.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Tilbehør
EAN: 5412810469147
Varenr.: D05479
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2
173 kr
Til butik
Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 billede

Produktinformation

Denne kablede fjernbetjening gør det muligt at tænde og slukke inverteren på afstand ved hjælp af en trykknap. Den er ideel, når du ønsker mere fleksibel placering af inverteren og stadig nem adgang til betjeningen.Det ekstra lange kabel på 6,00 meter giver dig frihed til at placere og endda indbygge inverteren, hvor det passer dig bedst. Fjernbetjeningen tilsluttes via RJ12 og gør det nemt at styre inverteren, selv når den ikke er let tilgængelig.Fjernbetjeningen er udstyret med en trykknap til tænd/sluk-funktion på afstand samt en indikatorlampe, der giver bedre synlighed af status under brug.Huset kan monteres på overfladen, hvilket gør installationen enkel og praktisk i mange forskellige opsætninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Energi
Artikel nr.: 5412810469147
EAN: 5412810469147
Varenr.: 5412810469147
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Power Inverter fjernbetjening | 6,00 m | RJ12 | Sort
-16%209 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Power Inverter fjernbetjening | 6,00 m | RJ12 | Sort billede

Produktinformation

Den kablede fjernbetjening giver dig mulighed for bekvemt at tænde og slukke for inverteren på afstand med et enkelt tryk på en knap. Dens ekstra lange kabel giver fleksibilitet til at placere eller installere din inverter på det bedst egnede sted, mens det stadig giver nem adgang til drift. Fjernbetjeningen har et holdbart ABS-hus, der kan monteres på overflader for ekstra bekvemmelighed. Kompatibel med følgende invertere: - PIM100024EGY - PIM100024FGY - PIP100024EBK - PIP100024FBK - PIP200024EBK - PIP200024FBK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.19g
Artikel nr.: NDS-PIPRCDSUBK2
EAN: 5412810469147
Varenr.: 110266

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
2Butik24 DK173 kr212 krKøb
3Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 i 54 dage. Den nuværende pris er 173 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIPRCDSUBK2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026173 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret