Gå til hovedindhold

Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1

NedisHjem og haveEAN: 5412810469130
Pris fra 150 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1
150 kr
Til butik
Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 billede

Produktinformation

Denne kablede fjernbetjening til inverter gør det nemt at tænde og slukke for inverteren med en trykknap. Den er udstyret med on/off-strømafbryder og indikatorlampe, så du får en enkel og praktisk betjening i hverdagen.Det ekstra lange kabel på 6,00 m giver dig stor fleksibilitet til at placere og endda indbygge inverteren, hvor det passer dig bedst, samtidig med at du stadig nemt kan tænde og slukke for den. Fjernbetjeningen har RJ12-tilslutning og er udviklet til kompatible invertere og konvertere.Fjernbetjeningen har et sort hus i ABS, som er et hårdt plastmateriale. ABS-huset kan monteres på overfladen, hvilket gør installationen enkel og overskuelig.Et praktisk valg, når du ønsker nem adgang til at tænde og slukke din kompatible inverter eller konverter.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Energi
Artikel nr.: 5412810469130
EAN: 5412810469130
Varenr.: 5412810469130
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort
-7%186 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort billede

Produktinformation

Med denne fjernbetjening med ledning kan du tænde og slukke for inverteren ved hjælp af en trykknap. Det ekstra lange kabel gør, at du kan placere og endda indbygge din inverter, hvor det passer dig bedst, og stadig nemt kunne tænde og slukke for den. Fjernbetjeningens ABS-hus kan monteres på overfladen. Fjernbetjening egnet til denne inverter/konverter, PIM100012EGY, PIM100012FGY, PIP100012EBK, PIP100012FBK, PIP200012EBK, PIP200012FBK.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Tilbehør
EAN: 5412810469130
Varenr.: D05478
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Power Inverter fjernbetjening | 6,00 m | RJ12 | Sort
-16%209 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Power Inverter fjernbetjening | 6,00 m | RJ12 | Sort billede

Produktinformation

Denne kablede fjernbetjening giver dig mulighed for bekvemt at tænde og slukke din inverter på afstand med et enkelt tryk på en knap. Det ekstra lange kabel giver fleksibilitet til at placere eller installere din inverter på det bedst egnede sted, mens det stadig giver nem adgang til drift. Fjernbetjeningen har et holdbart ABS-hus, der kan overflademonteres for ekstra bekvemmelighed. Kompatibel med følgende invertere: - PIM100012EGY - PIM100012FGY - PIP100012EBK - PIP100012FBK - PIP200012EBK - PIP200012FBK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.19g
Artikel nr.: NDS-PIMRCDSUBK1
EAN: 5412810469130
Varenr.: 110252

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK150 kr189 krKøb
2Teknikproffset DK186 kr235 krKøb
3Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 i 39 dage. Den nuværende pris er 150 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Nedis - Power Inverter fjernbetjening | 6.00 m | RJ12 | Sort - PIMRCDSUBK1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret