Gå til hovedindhold

Boligcenter Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158451088
Pris fra 709 krtil 1.149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ
-46%709 kr
Før 1.304 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Dette sengebord kombinerer stil og funktionalitet og passer perfekt ind i ethvert soveværelse. Med sin matte tekstur og bølgede mønster er det ikke bare et møbel; det tilføjer en skøn atmosfære til rummet. Det er ideelt til at holde dine ting gemt væk, samtidig med at du har plads til lamper eller vækkeure. Den solide konstruktion gør, at det både ser godt ud og holder dit soveværelse behageligt og ordentligt. Materialer af høj kvalitet: Dette sengebord er lavet af robust mangotræ, som både er stærkt og smukt. Mangotræet tilføjer en varm tone, der giver elegance. Det er bygget til at holde, så du kan være sikker på, at det vil se godt ud i mange år.Praktiske hylder: Disse hylder er perfekte til alt fra bøger til natmad. De giver masser af plads, så dine ting kan være organiseret uden at være i vejen. Smart opbevaring er let med dette fine møbel.Indsamling & vedligeholdelse: For at holde det pænt, skal du bare følge samlevejledningen nøje. Det kræver to personer for stabil opsætning, og du skal kun bruge en skruetrækker og hammer. En smule regelmæssig rengøring med blide midler holder træet pænt.Struktureret finish: Den strukturerede overflade gør ikke kun bordet flot, men giver også et godt greb. Det passer godt ind i din indretning og tilføjer en sofistikeret stemning.Funktionelle skuffer: Glatte skuffer gør det nemt at få fat i dine ting. De solide håndtag er både praktiske og stilfulde, hvilket gør det både funktionelt og flot. Farve: ValnødMateriale: Massivt mangotræSamlede dimensioner: 40 x 33 x 46 CM (L x B x H)Med skuffeMed 1 hyldeOpbevaringSlidstærkForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 21.85g
EAN: 8721158451088
Varenr.: 1633338
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ
-45%729 kr
Før 1.324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 33 x 46 cm
Vægt: 21.85g
EAN: 8721158451088
Varenr.: 1633338
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ
-45%729 kr
Før 1.324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Valnød 40 x 33 x 46 cm Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 33 x 46 cm
Vægt: 21.85g
EAN: 8721158451088
Varenr.: 1633338
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK709 kr709 krKøb
2Livera DK729 kr798 krKøb
3Vivas DK729 kr798 krKøb
4BoligRetning1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød

PriceData har fulgt prisen på Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød i 142 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Natskab Med Skuffe 40 X 33 X 46 Cm Massivt Akacietræ - Valnød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026709 kr290 kr (29%)
2. maj 2026999 kr100 kr (11%)
24. apr. 2026899 kr100 kr (10%)
22. apr. 2026999 kr120 kr (14%)
18. apr. 2026879 kr30 kr (3%)
16. apr. 2026909 kr90 kr (9%)
4. feb. 2026999 kr170 kr (21%)
2. feb. 2026829 kr170 kr (17%)
1. feb. 2026999 kr170 kr (21%)
31. jan. 2026829 kr170 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret