Gå til hovedindhold

Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning)

Pris fra 896 krtil 1.659 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 763 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 896 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Native Union Rise 3-In-1 Qi2
896 kr
Til butik
Native Union Rise 3-In-1 Qi2 billede

Produktinformation

Native Union Rise 3-In-1 Qi2 Smartphone Lys grå USB Trådløs opladning Indendørs

Produktspecifikationer

Mærke: Native Union
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: RS-3IN1-SAN-INT
EAN: 4895200483960
Varenr.: 3471379
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning)
899 kr
Til butik
Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) billede

Produktinformation

Elegant 3‑i‑1 trådløs oplader til hverdagenGør opladning enkel med Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2. Den stilrene stand i farven Sandstone lader op til tre enheder samtidigt og passer naturligt ind på skrivebordet eller natbordet. Den magnetiske, runde ladeflade og det foldede design giver et ryddeligt setup, mens den medfølgende strømforsyning og USB‑strøm gør det let at komme i gang.Design og materialerRise er skabt i en lys grå nuance med en taktil overflade. Kvalitetsmaterialer som polycarbonat, polyester, silikone, metal og nylon giver et solidt og funktionelt udtryk. Kablet er 2,0 m, så du nemt kan nå stikket, og GaN‑teknologi i adapteren bidrager til et moderne og kompakt setup.Til dig der vil have nem, trådløs opladningOpladeren understøtter Qi2 trådløs opladning til kompatible smartphones og er udviklet til indendørs brug. Perfekt til dig, der ønsker en samlet løsning til flere enheder uden kabelrod.Charger type: IndendørsAntal enheder samtidigt: 3Trådløs opladning: Ja (Qi2)Strømtype: USBKompatibilitet: SmartphoneFarve: Lys grå (Sandstone)Kabellængde: 2,0 mMaterialer: Polycarbonat, polyester, silikone, metal, nylonAC-adapter: InkluderetTransistorer: GaNPakketype: HængeæskeVejledning: Medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Opladere
Vægt: 0.56g
EAN: 4895200483960
Varenr.: 2154540
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning)
919 kr
Til butik
Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Opladere
Vægt: 0.56g
EAN: 4895200483960
Varenr.: 2154540
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Native Union Rise 3-In-1 Qi2 Wireless
1.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK896 kr935 krKøb
2Boligcenter DK899 kr899 krKøb
3Vivas DK919 kr998 krKøb
4Ultrashop1.659 kr1.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning)

PriceData har fulgt prisen på Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) i 129 dage. Laveste pris i perioden er 896 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.151 kr.

Den nuværende pris på 896 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Native Union Rise 3‑i‑1 Qi2 trådløs oplader - Sandstone (inkl. strømforsyning) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026896 kr3 kr (0%)
7. maj 2026899 kr760 kr (46%)
25. jan. 20261.659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret