Gå til hovedindhold

Actona Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm

ActonaNatbordeEAN: 5713941229205
Pris fra 429 krtil 657 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Avignon sengebord "EG" Vild eg finer 37x32x13cm
429 kr
Til butik
Avignon sengebord "EG" Vild eg finer 37x32x13cm billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=CBP3F57]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Væghængt sengebord med skuffe. Sengebordet har en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Nightstands
EAN: 5713941229205
Varenr.: 250848
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm
509 kr
Til butik
Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Saloméa natbordet, en del af den eftertragtede Saloméa-serie, der tilbyder en perfekt kombination af stil og funktionalitet. Dette natbord er skabt med en omhyggelig sans for detaljer og håndværk, hvilket gør det til et ideelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Sengeborde
Farve: Mat vild eg
EAN: 5713941229205
Varenr.: 2249023
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Avignon natbord 1 skuffe natur
657 kr
Til butik
Avignon natbord 1 skuffe natur billede

Produktinformation

Avignon natbord i natur er et elegant og funktionelt møbel, der bringer et naturligt og tidløst design ind i dit soveværelse. Natbordet har én praktisk skuffe, der giver dig mulighed for at opbevare små ejendele tæt på sengen, samt en åben hylde, der er ideel til opbevaring af bøger eller dekoration. Den varme naturfarve på bordet giver en hyggelig og indbydende atmosfære, samtidig med at det er nemt at integrere i både moderne og klassiske indretningsstile.

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Sengeborde
Materiale: MDF
Størrelse: 37 cm x 13 cm
Vægt: 5g
Artikel nr.: 11-0000108458
EAN: 5713941229205
Varenr.: 11-0000108458

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1SELTA429 kr429 krKøb
2Likehome.dk509 kr509 krKøb
3ebuy24 DK657 kr706 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm

PriceData har fulgt prisen på Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 450 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Natbord Signature Saloméa sengebord MDF mat vild eg H13 x B37 x D32 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026429 kr66,2 kr (13%)
1. maj 2026495,2 kr66,2 kr (15%)
27. apr. 2026429 kr80 kr (16%)
26. apr. 2026509 kr80 kr (19%)
14. apr. 2026429 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret