Gå til hovedindhold

Actona Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm

ActonaNatbordeEAN: 5713941061270
Pris fra 524 krtil 1.001 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Seaford Natbord
-42%524 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Seaford Natbord billede

Produktinformation

Seaford natbord skuffer 1 stk, hylde 1 stk papir vild eg 3, stel metal pulverlakeret ru, mat sort, 5 L:42 B:35 H:63 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: TILBUD på MØBLER
Vægt: 8g
Artikel nr.: 81317
EAN: 5713941061270
Varenr.: 27492
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Seaford Natbord
-42%524 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm
649 kr
Til butik
Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt Alira natbordet, som er en del af deres imponerende Alira-serie, og det bringer både stil og funktionalitet til dit soveværelse. Natbordet er skabt i MDF og har en fantastisk finish i mat vild eg, der udstråler en naturlig eleg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Sengeborde
Farve: Mat vild eg
EAN: 5713941061270
Varenr.: 2248708
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Seaford natbord - natur/sort papir vildeg/metal, m. 1 skuffe og 1 hylde
899 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Seaford natbord 1 skuffe 1 hylde natur
1.001 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK524 kr524 krKøb
2Biva DK524 kr524 krKøb
3Likehome.dk649 kr649 krKøb
4Boboonline.dk899 kr899 krKøb
5ebuy24 DK1.001 kr1.050 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm

PriceData har fulgt prisen på Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 524 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 592 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Natbord Signature Alira i mat vild eg - sengebord med skuffe og hylde H63xB42xD35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jan. 2026524 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret