Gå til hovedindhold

Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItUndertøjEAN: 5715728785799
Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

Undertrøjer i råhvid med blomsterprint og ensfarvet rosa nuance (Turtledove w/ Pale Lilac) fra Name It i 2-pak. Fremstillet i en blød og strækbar kvalitet med 95% bomuld og 5% elastan, som giver en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed hele dagen. Designet har smalle stropper og en enkel pasform. Sættet indeholder én model med små blomster og én ensfarvet variant, som giver variation i garderoben. Name It undertrøjer i råhvid med blomsterprint og ensfarvet rosa 2-pak 2-pak med to forskellige designs Smalle stropper Blød og strækbar kvalitet 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Turtledove w/ Pale Lilac Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13248325
EAN: 5715728785799
Varenr.: 5715728785799
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Name it 2pak flower toppe med tynde stropper til piger
-10%89,95 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name it 2pak flower toppe med tynde stropper til piger billede

Produktinformation

Giv basisgarderoben et sødt og komfortabelt løft med denne 2-pak toppe med tynde stropper fra Name It. De lette og bløde toppe i farverne Turtledove og Pale Lilac er fremstillet i strækbar single jersey, som føles behagelig mod huden og giver masser af bevægelsesfrihed. De tynde stropper og det enkle snit gør dem perfekte som undertøj, under kjoler eller som let sommertop. Med deres blomsterprint og feminine udtryk er de både praktiske og pæne – ideelle til hverdagsbrug. Stoffet består af kæmmet bomuld med elastan, som giver både blødhed og fleksibilitet. Et uundværligt sæt til piger, der elsker komfort med stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Name it
Kategori: Toppe
Størrelse: 122/128
EAN: 5715728785799
Varenr.: 6776-75896
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 2-Pak Strop Top Flower Turtledove
99 kr
Til butik
NAME IT 2-Pak Strop Top Flower Turtledove billede

Produktinformation

Denne 2-pak undertrøjer består af en cremefarvet top med et fint blomsterprint og en ensfarvet lyserød top. Begge toppe har smalle stropper og en lille blondekant langs halsudskæringen, og er fremstillet i blød og strækbar jersey for god bevægelsesfrihed.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Undertøj Rosa Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 122
EAN: 5715728785799
Varenr.: 13248325-4871386-122
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Undertrøjer - Noos - NkfStrap - 2-pak - Turtledove/Lilac
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Sokkeposten DK89,95 kr128,95 krKøb
3Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
4Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm i 131 dage. Laveste pris i perioden er 59,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Name It Undertrøje Turtledove Med Blomsterprint (2-pak) - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr9,99 kr (11%)
6. maj 202689,95 kr9,99 kr (12%)
29. apr. 202679,96 kr9,99 kr (11%)
4. mar. 202689,95 kr9,99 kr (12%)
27. feb. 202679,96 kr9,99 kr (11%)
23. jan. 202689,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret