Gå til hovedindhold

Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm

Name ItName ItEAN: 5715870842579
Pris fra 118,3 krtil 169,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Fairy Cradle Pink
-30%118,3 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Sweatshirt Fairy Cradle Pink billede

Produktinformation

Komfortabel sweatshirt fra Name It med rund hals, lange ærmer, broderidetaljer og en klassisk regular fit for et afslappet og trendy look. 95% Økologisk Bomuld, 5% Elatsan.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Sweatshirts
Størrelse: 92
EAN: 5715870842579
Varenr.: 13257391-5031897-92
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i lyserød nuance (cradle pink) fra Name It med små broderede kirsebær på fronten. Den bløde sweatkvalitet giver en behagelig følelse mod huden og gør modellen velegnet til hverdagsbrug. Materialet er strækbart og blødt, hvilket giver god bevægelsesfrihed til børn. Indersiden har løkker i stoffet, som er karakteristisk for sweatkvalitet og giver en let og behagelig fornemmelse. Designet har rund halsudskæring samt ribkanter ved hals, ærmer og bund, som hjælper med at holde formen. De små kirsebærbroderier giver et fint og dekorativt præg på den enkle sweatshirt. Name It sweatshirt i lyserød nuance med kirsebærbroderi Broderede kirsebær Blød sweatkvalitet Rund hals Almindelig pasform Materiale: 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: cradle pink Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13257391
EAN: 5715870842579
Varenr.: 5715870842579
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmfFairy - Cradle Pink
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk118,3 kr118,3 krKøb
2MilkyWalk DK118,97 kr167,97 krKøb
3Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm i 81 dage. Laveste pris i perioden er 118,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 118,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Sweatshirt Cradle Pink Med Kirsebærbroderi - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026118,3 kr17,66 kr (13%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
3. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
17. apr. 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
15. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)
14. apr. 2026169 kr24,54 kr (17%)
13. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret