Gå til hovedindhold

Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm

Name ItBukserEAN: 5715726919578
Pris fra 97,97 krtil 139,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sweatpants i mørkegrå nuance fra Name It. Bukserne er fremstillet i en blød sweatkvalitet med børstet inderside, der føles ekstra behagelig mod huden. Modellen har elastik i taljen, justerbar indvendig knap og fast snøre for god pasform. En klassisk og praktisk style med almindelig pasform, ribkanter forneden og to lynlåslommer foran. Dekoreret med et diskret badge på benet. Name It sweatpants i gråmeleret nuance med badge Almindelig pasform Elastik i taljen med justerbar indvendig knap Fast snøre i livet Lynlåslommer foran Børstet inderside for ekstra blødhed Materiale: 60% bomuld, 40% polyester Maskinevask: ja Producentfarve: Dark grey melange Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13220380-dark-grey
EAN: 5715726919578
Varenr.: 5715726919578
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatpants Vimo Dark Grey Melange
139 kr
Til butik
NAME IT Sweatpants Vimo Dark Grey Melange billede

Produktinformation

Fede sweatpants fra Name it. De er lavet i en fed grå farve og er i en blød og lækker kvalitet. Bukserne er med justerbar elastikkant i livet, lynlåslommer i siden og et lille fint mærke på det ene lår. 60% bomuld, 40% polyester.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Grå Tæller for 1 Sweatpants
Farve: 1
Størrelse: 92
EAN: 5715726919578
Varenr.: 13220380-4855507-92
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatpants - Noos - NmmVimo - Mørkegråmeleret
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,97 kr146,97 krKøb
2Smartkidz.dk139 kr139 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 97,3 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 97,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Name It Sweatpants Mørkegrå Melange Med Badge - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr7 kr (6%)
6. maj 2026118,96 kr7 kr (6%)
29. apr. 2026111,96 kr27,04 kr (19%)
28. apr. 2026139 kr
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
17. apr. 2026111,96 kr7 kr (6%)
15. apr. 2026118,96 kr20,04 kr (14%)
14. apr. 2026139 kr20,04 kr (17%)
13. apr. 2026118,96 kr20,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret