Gå til hovedindhold

Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715721666712
Pris fra 59,97 krtil 99 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 39,03 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 billede

Produktinformation

Strømper i lyse farver (bright white flowers) fra Name It. 5-pak med motiver af blomster, jordbær og striber i rosa, grøn og hvid. Strømperne er fremstillet med økologisk bomuld og har en blød, elastisk kvalitet, som sikrer komfort til både hverdag og leg. Name It strømper i lyse farver med blomster og jordbær – 5-pak Motiver med blomster, jordbær og striber 5-pak med assorterede designs 68% bomuld (økologisk), 30% nylon, 2% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: bright white flowers Produceret i: Pakistan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 25/27
Artikel nr.: 13226698 bright white flowers
EAN: 5715721666712
Varenr.: 5715721666712
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT 5-Pak Strømper Vinni Bright White Flowers
99 kr
Til butik
NAME IT 5-Pak Strømper Vinni Bright White Flowers billede

Produktinformation

Lækker 5-pak strømper fra name it. Alle strømperne er i forskellige farver og nogle med fine motiver på. Øverst er en god ribkant og strømperne er i et lækkert, strækbart materiale. 68% økologisk bomuld, 30% nylon, 2% elastan. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Tæller for 1 Strømper
Farve: 1
EAN: 5715721666712
Varenr.: 13226698-4812689

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Smartkidz.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27

PriceData har fulgt prisen på Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Name It Strømper Bright White Flowers 5-pak Med Blomster Og Jordbær - Str. 25/27 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
17. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
16. apr. 202699 kr19,04 kr (24%)
1. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
20. feb. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret