Gå til hovedindhold

Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm

Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str.        18-24m 86/92cm billede

Produktinformation

Strømpebukser i beige nuance (peyote melange) fra Name It med små blomster fordelt over hele overfladen. Modellen er fremstillet i blød og strækbar kvalitet, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Strømpebukserne har elastisk talje, som sikrer en god pasform, og passer fint under kjoler og nederdele i hverdagen. Name It strømpebukser i beige nuance med blomstermønster Elastisk talje Allover blomsterprint Blød og strækbar kvalitet 80% bomuld, 17% polyamid, 3% elastan Maskinevask: ja Produceret i Tyrkiet Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 18-24m 86/92cm
Artikel nr.: 13252736
EAN: 5715826213576
Varenr.: 5715826213576
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Binnie Strømpebukser - Peyote Melange - 86/92
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Binnie Strømpebukser - Peyote Melange - 86/92 billede

Produktinformation

Binnie strømpebukser fra NAME IT er bløde og behagelige til børn. De er lavet i en blanding af bomuld, polyamid og elastan, som giver god pasform og fleksibilitet. Det søde kirsebærmønster gør dem ekstra sjove at have på. 80% bomuld, 17% polyamid, 3% elastanBløde og strækbareSød detalje med kirsebærMaskinvask 40°CPerfekte til hverdag og fest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5423
Størrelse: 86/92
EAN: 5715826213576
Varenr.: d3b5b791-b87c-4ebc-a596-1a1511e7333c
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Binnie Strømpebukser - Peyote Melange - 86/92
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Binnie Strømpebukser - Peyote Melange - 86/92 billede

Produktinformation

Binnie Strømpebukser fra NAME IT i farven Peyote Melange er perfekte til at holde små ben varme og komfortable. De er fremstillet i en blød blanding af bomuld, polyamid og elastan, hvilket sikrer både åndbarhed og strækbarhed. Den elastiske talje giver en god og behagelig pasform, så strømpebukserne bliver siddende hele dagen. Det fine kirsebærmønster tilføjer et sødt og legende udtryk, der passer til både hverdag og festlige lejligheder. Ideelle til at kombinere med kjoler, nederdele eller shorts for et hyggeligt og stilfuldt look.Specifikationer:Materiale: 80% bomuld, 17% polyamid, 3% elastanFarve: Peyote MelangeElastisk taljeSød kirsebær-detaljeÅndbare og strækbareMaskinvask 40°CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Strømpebukser
Størrelse: 86/92
EAN: 5715826213576
Varenr.: d3b5b791-b87c-4ebc-a596-1a1511e7333c
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT strømpebukser Binnie Peyote Melange
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Strømpebukser - NmfBinnie - Peyote Melange
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm i 130 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Name It Strømpebukser Peyote Melange Med Blomster - Str. 18-24m 86/92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
3. apr. 202674,96 kr10 kr (12%)
2. apr. 202684,96 kr10 kr (13%)
1. apr. 202674,96 kr24,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret