Gå til hovedindhold

Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm

Pris fra 55,97 krtil 79,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm billede

Produktinformation

Strømpebukser i råhvid nuance (cloud dancer) fra Name It med små røde prikker på benene. Modellen er fremstillet i blød og elastisk kvalitet, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed til de mindste. Strømpebukserne har elastisk talje, der sikrer en god pasform, og kan bruges under kjoler, bodyer eller nederdele i hverdagen. Name It strømpebukser i råhvid nuance med røde prikker Elastisk talje Prikket print på benene Blød og strækbar kvalitet 60% bomuld (økologisk), 38% nylon, 2% elastan Maskinevask: ja Produceret i Tyrkiet Producentfarve: cloud dancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 50/56 cm
Artikel nr.: 13252754
EAN: 5715826229799
Varenr.: 5715826229799
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Byra Strømpebukser - Cloud Dancer - 50/56
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Byra Strømpebukser - Cloud Dancer - 50/56 billede

Produktinformation

Byra Strømpebukser fra NAME IT i farven Cloud Dancer er bløde og behagelige for børn. Perfekte til både hverdag og fest, og nemme at kombinere med kjoler og nederdele. Materiale: 60 % bomuld, 38 % nylon, 2 % elastanBlødt materialeGod pasformVaskeanvisning: Vask ved 40 °CEt skønt valg til garderoben, der sikrer komfort hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5423
Størrelse: 50/56
EAN: 5715826229799
Varenr.: d1ee5fac-2273-480e-b19e-77eddac88981
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Byra Strømpebukser - Cloud Dancer - 50/56
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Byra Strømpebukser - Cloud Dancer - 50/56 billede

Produktinformation

Byra Strømpebukser fra NAME IT er det perfekte valg til både hverdag og festlige lejligheder. De er lavet i et blødt og elastisk materiale, der sikrer en behagelig pasform hele dagen. Den elegante farve Cloud Dancer gør dem lette at matche med både kjoler, nederdele og shorts, så de passer til enhver stil. Strømpebukserne har en elastisk talje, der giver god bevægelsesfrihed og komfort, hvilket gør dem ideelle til aktive børn. NAME IT er kendt for deres fokus på kvalitet og komfort, så du kan trygt vælge disse strømpebukser til dit barn.Specifkationer:Materiale: 60 % bomuld, 38 % nylon, 2 % elastanFarve: Cloud DancerElastisk taljeVelegnet til hverdag og festVaskeanvisning: Vask ved 40 °CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Strømpebukser
Størrelse: 50/56
EAN: 5715826229799
Varenr.: d1ee5fac-2273-480e-b19e-77eddac88981
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Strømpebukser Byra Cloud Dancer
79 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Strømpebukser - NbfByra - Cloud Dancer
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK55,97 kr104,97 krKøb
2Pixizoo DK55,97 kr55,97 krKøb
3BabySam DK55,97 kr55,97 krKøb
4Smartkidz.dk79 kr79 krKøb
5Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm i 129 dage. Laveste pris i perioden er 55,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 55,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Name It Strømpebukser Cloud Dancer Med Røde Prikker - Str. 50/56 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202655,97 kr7,99 kr (12%)
17. maj 202663,96 kr4 kr (6%)
3. maj 202667,96 kr4 kr (6%)
29. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
28. apr. 202679 kr
27. apr. 202679,95 kr15,99 kr (25%)
20. apr. 202663,96 kr4 kr (7%)
3. apr. 202659,96 kr8 kr (12%)
2. apr. 202667,96 kr8 kr (13%)
1. apr. 202659,96 kr19,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret