Gå til hovedindhold

Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm

Name ItName ItEAN: 5715828999317
Pris fra 209,97 krtil 299,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 89,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm
-30%209,97 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Skjorte i blå nuance (medium blue denim) fra Name It. Modellen er fremstillet i denim med et vævet blomsterdesign, som giver stoffet et tydeligt og dekorativt mønster. Materialet består af bomuld med genanvendte fibre, som giver en fast men behagelig kvalitet. Denimstoffet har en klassisk struktur og en let vasket overflade. Designet har klassisk skjortekrave, trykknapper foran og to brystlommer. De korte 2/4-ærmer giver en afslappet silhuet, mens jacquardmønstret skaber et markant udtryk. Name It skjorte i blå nuance med blomster jacquard Almindelig pasform Skjortekrave 2/4-ærmer Trykknapper foran Brystlommer Jacquard vævet blomster mønster 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Produceret i China Producentfarve: medium blue denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13253410
EAN: 5715828999317
Varenr.: 5715828999317
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Denim Skjorte Evelyn Medium Blue Denim
299 kr
Til butik
NAME IT Denim Skjorte Evelyn Medium Blue Denim billede

Produktinformation

Cool denim er et musthave i ethvert barns garderobe. Denne denimskjorte kombinerer et tidløst udtryk med moderne detaljer og er perfekt til både hverdag og særlige anledninger året rundt. Skjorten er designet med klassisk skjortekrave, 2/4-ærmer og pra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Skjorter Blå Tæller for 3 Cardigans
Farve: 3
EAN: 5715828999317
Varenr.: 13253410-4950157
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Skjorte - NkfEvelyn - Medium Blue Denim
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK209,97 kr258,97 krKøb
2Smartkidz.dk299 kr299 krKøb
3Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm i 104 dage. Laveste pris i perioden er 209,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 209,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Name It Skjorte Medium Blue Denim Med Blomstermønster - Str. 8y 128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026209,97 kr29,99 kr (12%)
17. maj 2026239,96 kr15 kr (6%)
6. maj 2026254,96 kr15 kr (6%)
29. apr. 2026239,96 kr59,04 kr (20%)
28. apr. 2026299 kr
27. apr. 2026299,95 kr59,99 kr (25%)
17. apr. 2026239,96 kr15 kr (6%)
15. apr. 2026254,96 kr44,04 kr (15%)
14. apr. 2026299 kr44,04 kr (17%)
13. apr. 2026254,96 kr44,04 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret