Gå til hovedindhold

Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm

Name ItOvergangsjakkerEAN: 5715733498837
Pris fra 209,4 krtil 349,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Jakke Marlon Keepsake Lilac
-40%209,4 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Jakke Marlon Keepsake Lilac billede

Produktinformation

Den sødeste quiltede jakke fra name it. Den er i fin rosa farve med den sejeste detalje med stort enhjørning tryk på ryggen og lille hjerte print foran. Jakken har lynlås. 100% Polyester

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Jakker
Størrelse: 92
EAN: 5715733498837
Varenr.: 13250686-4893093new-92
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Quiltet jakke i lyserød nuance (keepsake lilac) fra Name It med quiltmønster og fine broderede detaljer. Foran ses små broderede hjerter, mens ryggen prydes af et større broderi med enhjørning og teksten “follow your dreams”. Jakken er velegnet til kølige forår- og efterårsdage, hvor barnet har brug for let varme og bevægelsesfrihed. Name It quiltet jakke i lyserød nuance med quilt og broderi Jakken lukkes med lynlås og har ribkant ved halsen samt elastik ved ærmeafslutningerne, som hjælper med at holde kulden ude. Sidelommer giver plads til små hænder. Den quiltede konstruktion giver en let isolering uden at virke tung. Let quilt med fokus på komfort og struktur Det quiltede materiale er kendetegnet ved sin stikningsstruktur, som skaber både form og let varme. Jakken er fremstillet i polyester og egner sig som overgangsjakke eller ekstra lag på kølige dage. Praktiske funktioner og materialevalg Yderstof: 100% polyester For: 100% polyester (genanvendt) Quiltet konstruktion Lynlåslukning med lynlåsvagt Ribkant ved hals Elastik ved ærmeafslutninger Sidelommer Broderede detaljer Maskinevask: ja Producentfarve: keepsake lilac Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13250686
EAN: 5715733498837
Varenr.: 5715733498837
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Marlon Jakke - Keepsake Lilac - 92
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marlon Jakke - Keepsake Lilac - 92 billede

Produktinformation

Marlon Jakke fra NAME IT i farven Keepsake Lilac er perfekt til børn. Jakken er lavet i blødt polyester og har et sødt hjertebroderi. Den er let og behagelig at have på, og passer godt til både leg og hverdag. 100% polyesterBlødt materialeFin farvePraktisk lynlåsSødt designMaskinvask 30 °CEn skøn jakke til små eventyrere!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5425
Størrelse: 92
EAN: 5715733498837
Varenr.: 15d8d539-0f81-493c-98b5-d79fbdd06c1f
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Marlon Jakke - Keepsake Lilac - 92
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Dynejakke - Quiltet - NmfMarlon - Keepsake Lilac
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk209,4 kr209,4 krKøb
2MilkyWalk DK244,97 kr293,97 krKøb
3Pixizoo DK244,97 kr244,97 krKøb
4BabySam DK244,97 kr244,97 krKøb
5Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm i 110 dage. Laveste pris i perioden er 209,4 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 209,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Name It Overgangsjakke Keepsake Lilac Med Enhjørningmotiv - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026209,4 kr88,06 kr (30%)
6. maj 2026297,46 kr17,5 kr (6%)
29. apr. 2026279,96 kr69,04 kr (20%)
28. apr. 2026349 kr
27. apr. 2026349,95 kr69,99 kr (25%)
21. apr. 2026279,96 kr17,5 kr (7%)
7. apr. 2026262,46 kr35 kr (12%)
1. apr. 2026297,46 kr51,54 kr (15%)
24. mar. 2026349 kr69,04 kr (25%)
18. mar. 2026279,96 kr69,04 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret