Gå til hovedindhold

Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715729306993
Pris fra 99,98 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmmSilo - Pokémon - Navy Blazer
-50%99,98 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt - NmmSilo - Pokémon - Navy Blazer billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Sweatshirt
Farve: Blå
Størrelse: 98
EAN: 5715729306993
Varenr.: 411860-6208208
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm
-40%149,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i navy fra Name It med all-over Pokémon-print. Trøjen har motiver af Pikachu og Pokéballs og er perfekt til små fans af det populære univers. Den er fremstillet i en blød, børstet bomuldsblanding, som giver en lun og behagelig følelse mod huden. En farverig favorit til hverdagsbrug. Name It sweatshirt navy med Pikachu print All-over Pokémon-print Blød, børstet inderside Ribkanter ved ærmer og kant 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Navy Blazer Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13247205-navyblazer
EAN: 5715729306993
Varenr.: 5715729306993
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Silo Pokemon Navy Blazer
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk99,98 kr99,98 krKøb
2MilkyWalk DK149,97 kr198,97 krKøb
3Smartkidz.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 99,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Name It Mini Sweatshirt Navy Blazer Med Pikachu All-over Print - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202699,98 kr29,99 kr (23%)
25. maj 2026129,97 kr69,03 kr (35%)
24. maj 2026199 kr69,03 kr (53%)
18. maj 2026129,97 kr69,03 kr (35%)
17. maj 2026199 kr69,03 kr (53%)
28. apr. 2026129,97 kr119,98 kr (48%)
27. apr. 2026249,95 kr50,95 kr (26%)
25. apr. 2026199 kr69,03 kr (53%)
11. apr. 2026129,97 kr20 kr (18%)
9. apr. 2026109,97 kr89,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret