Gå til hovedindhold

Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715723836526
Pris fra 119,97 krtil 199,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 79,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm
-40%119,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i mørkeblå nuance fra Name It med farverigt print af figurerne fra Paw Patrol. Blusen har rund hals, ribkanter og lange ærmer. Printet kombinerer gummi- og flocktryk for at skabe en blød og let struktureret overflade. En hyggelig trøje til små Paw Patrol-fans, fremstillet i blød, børstet sweatkvalitet med bomuld for ekstra komfort. Name It sweatshirt i mørkeblå nuance med Paw Patrol print Rund hals og lange ærmer Blød børstet inderside Gummi- og flocktryk Ribkanter ved håndled og kant 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Print: Paw Patrol Producentfarve: Insignia Blue Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13247222-insignia-blue
EAN: 5715723836526
Varenr.: 5715723836526
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Steffen Paw Patrol Insignia Blue
199 kr
Til butik
NAME IT Sweatshirt Steffen Paw Patrol Insignia Blue billede

Produktinformation

Den sejeste paw patrol sweatshirt fra Name it. Den er med lange ærmer, og er lavet i en blød og lækker kvalitet. Blusen er med et sejt paw patrol print på maven. 95% Bomuld, 5% Elastane Vaskes ved 30 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Tæller for 2 Sweatshirts
Farve: 2
Størrelse: 92
EAN: 5715723836526
Varenr.: 13247222-4836443-92
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmmSteffen - Paw Patrol - Insignia Blue
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK119,97 kr168,97 krKøb
2Smartkidz.dk199 kr199 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 119,97 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Name It Mini Sweatshirt Insignia Blue Med Paw Patrol Print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026119,97 kr39,99 kr (25%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
6. maj 2026169,96 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026159,96 kr39,04 kr (20%)
28. apr. 2026199 kr
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
17. apr. 2026159,96 kr10 kr (6%)
15. apr. 2026169,96 kr29,04 kr (15%)
14. apr. 2026199 kr29,04 kr (17%)
13. apr. 2026169,96 kr29,04 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret