Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange

Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i beige nuance (peyote melange) fra Name It med små bærprint. Modellen er fremstillet i blød ribkvalitet med lodret struktur og diskret hulmønster, som giver en fleksibel og behagelig pasform. Leggingsene har elastik i taljen og almindelig pasform. Den tætsiddende model gør dem velegnede både alene og under kjoler eller tunikaer. Name It leggings i beige nuance med bærprint og ribstruktur Almindelig pasform Elastik i taljen Ribkvalitet med struktur Allover bærprint 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13252666
EAN: 5715826239804
Varenr.: 5715826239804
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Berries Leggings - Peyote Melange - 56
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Leggings - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Søde Berries leggings fra NAME IT i farven Peyote Melange. De er lavet i blødt og strækbart materiale (95% bomuld, 5% elastan), så de er behagelige at have på hele dagen. Perfekte til leg og hygge! Blødt og komfortabelt stof95% bomuld, 5% elastanMaskinvask 40°CElastisk taljeSød bær-printIdeelle til b��de hverdag og fest.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 56
EAN: 5715826239804
Varenr.: a70db5b7-55b3-4b67-b2b1-6235070549c4
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Berries Leggings - Peyote Melange - 56
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Leggings - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Berries Leggings fra NAME IT er et skønt valg til de mindste, der kombinerer komfort og sødt design. Leggingsene er fremstillet i en blød bomuldsblanding med 5% elastan, hvilket giver masser af bevægelsesfrihed og en behagelig pasform hele dagen. Det fine bær-print og den diskrete ribstruktur tilfører et charmerende udtryk, mens den elastiske talje sikrer, at bukserne bliver siddende, hvor de skal. De små bølgekant-detaljer ved benene giver et ekstra feminint touch, og leggingsene er nemme at style med både kjoler, tunikaer og bluser. Perfekte til både hverdag og leg.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanFarve: Peyote MelangeElastisk taljeRibstrukturBølgekant ved beneneMaskinvask 40°CBrand: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Størrelse: 56
EAN: 5715826239804
Varenr.: a70db5b7-55b3-4b67-b2b1-6235070549c4
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Hulmønstrede Leggins Berries Peyote Melange
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange i 138 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Name It Leggings - Hulmønster - NbfBerries - Peyote Melange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr10 kr (12%)
1. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)
30. mar. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret