Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange

Pris fra 47,97 krtil 79,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Peyote Melange i Rib - Str. 2y 92cm
-40%47,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Peyote Melange i Rib - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Leggings i råhvid nuance med melering fra Name It. De er lavet i en blød ribkvalitet med stræk, som giver en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed til baby. Modellen har elastik i taljen og et enkelt, klassisk design, der gør dem nemme at matche med bodyer og bluser i garderoben. Name It leggings i råhvid ribkvalitet Ribkvalitet med stræk Elastik i taljen Almindelig pasform 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13198040
EAN: 5715213037969
Varenr.: 5715213037969
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange
79,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kab leggings - Peyote Melange - 92
79,95 kr
Til butik
Kab leggings - Peyote Melange - 92 billede

Produktinformation

Kab leggings fra NAME IT er bløde og behagelige leggings, perfekte til leg og hverdag. De har en god pasform og elastik i taljen, så de sidder godt hele dagen. Materiale: 57% bomuld, 38% modal, 5% elastanBløde og strækbareBehagelige at have påPerfekte til både leg og afslapningMaskinvask 40 °CEt must-have i garderoben til børn, der elsker at bevæge sig!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 92
EAN: 5715213037969
Varenr.: 72f260df-452f-4c50-95e6-1ee2d2d0866a
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kab leggings NOOS - peyote melange - 92
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK47,97 kr96,97 krKøb
2Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
3Pixizoo DK79,95 kr79,95 krKøb
4BabySam DK79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 47,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 47,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Peyote Melange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202647,97 kr15,99 kr (25%)
17. maj 202663,96 kr4 kr (6%)
3. maj 202667,96 kr4 kr (6%)
29. apr. 202663,96 kr15,99 kr (20%)
27. apr. 202679,95 kr15,99 kr (25%)
20. apr. 202663,96 kr4 kr (7%)
7. apr. 202659,96 kr19,99 kr (25%)
1. apr. 202679,95 kr15,99 kr (25%)
24. mar. 202663,96 kr15,99 kr (20%)
3. mar. 202679,95 kr15,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret