Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog

Name ItLeggingsEAN: 5715869997082
Pris fra 55,97 krtil 79,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Blue Fog Rib - Str. 1m 56cm
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Blue Fog Rib - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i lyseblå nuance (Blue Fog) fra Name It i blød ribstrikket kvalitet. Den elastiske struktur følger barnets bevægelser og giver en behagelig pasform. Materialet består af 57% bomuld (økologisk), 38% modal og 5% elastan, som giver en blød og fleksibel kvalitet. Stoffet føles behageligt mod huden og egner sig til daglig brug. Modellen er designet med elastik i taljen, som gør dem nemme at få af og på. Den ribstrikkede struktur giver et enkelt udtryk og gør leggingsene velegnede som basisdel i garderoben. Name It leggings i lyseblå nuance i rib Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Ribstrikket kvalitet Elastik i taljen Almindelig pasform Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Blue Fog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13198040
EAN: 5715869997082
Varenr.: 5715869997082
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Name It Kab Leggings - Blue Fog - 56
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kab Leggings - Blue Fog - 56 billede

Produktinformation

Kab leggings NOOS fra NAME IT er det perfekte valg til børn, der ønsker komfort og bevægelsesfrihed i hverdagen. . Den elastiske pasform gør dem lette at tage på og af, og de følger barnets bevægelser, uanset om det er til leg, skole eller afslapning. Leggingsene har et enkelt og klassisk design, der passer til enhver garderobe og kan kombineres med både t-shirts, kjoler og trøjer. De er lette at vedligeholde og holder formen vask efter vask, så de kan bruges igen og igen. Perfekt til aktive børn, der har brug for tøj, der både er funktionelt og behageligt.Specifikationer:Materiale: 57% bomuld, 38% modal, 5% elastanBlødt og åndbart stofElastisk talje for optimal komfortMaskinvask 40 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Materiale: 57% Øko Bomuld 38% Modal 5%ELA
Størrelse: 56
EAN: 5715869997082
Varenr.: 694f4c7d-64ce-47a6-b2d2-5f0c8ce17350
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Kab Blue Fog
79 kr
Til butik
NAME IT Leggings Kab Blue Fog billede

Produktinformation

Leggings de er fremstillet i ribstrik med lodret struktur og god elasticitet, som sikrer en blød og behagelig pasform med fuld bevægelsesfrihed. Leggingsene har regular fit og elastisk talje for ekstra komfort hele dagen. 57% Økologisk bomuld, 38% Moda...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Tæller for 1 Leggings
Farve: 1
Størrelse: 56
EAN: 5715869997082
Varenr.: 13198040-5026383-56
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog
79,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Name It Kab Leggings - Blue Fog - 56
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK55,97 kr104,97 krKøb
2BabySam DK55,97 kr55,97 krKøb
3Smartkidz.dk79 kr79 krKøb
4Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Pixizoo DK79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog i 94 dage. Laveste pris i perioden er 55,97 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 55,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbnKab - Blue Fog de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202655,97 kr7,99 kr (12%)
17. maj 202663,96 kr4 kr (6%)
6. maj 202667,96 kr4 kr (6%)
29. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
28. apr. 202679 kr
27. apr. 202679,95 kr15,99 kr (25%)
20. apr. 202663,96 kr4 kr (7%)
7. apr. 202659,96 kr8 kr (12%)
1. apr. 202667,96 kr11,04 kr (14%)
24. mar. 202679 kr15,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret