Gå til hovedindhold

Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715721466015
Pris fra 112,46 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.46 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

Leggings i mørkeblå nuance (ombre blue) fra Name It i merinould med ribmønster. En blød og funktionel basisstyle til baby, der kan bruges året rundt. Merinoulden sikrer naturlig temperaturregulering, så barnet holdes varmt i kulden og køligt på mildere dage. Modellen har slank pasform og elastik i taljen, hvilket giver en behagelig og fleksibel komfort. Name It leggings i mørkeblå nuance med ribmønster i merinould Slank pasform Elastik i taljen Ribstrikket struktur 100% merinould Maskinevask: ja Produceret i: Kina Producentfarve: Ombre Blue Merinould er en ekstra blød type uld kendt for sine fine fibre, som gør den mere behagelig mod huden. Den er temperaturregulerende, fugtabsorberende og åndbar, hvilket gør den ideel til både kolde og varme dage. Disse egenskaber gør merinould særligt velegnet til børn, da materialet hjælper med at holde en stabil kropstemperatur og føles behageligt hele dagen. Se mere i vores udvalg af uld til børn.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13242039
EAN: 5715721466015
Varenr.: 5715721466015
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Uld Leggings Wax Ombre Blue
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Uld - Rib - Noos - NbnWax - Ombre Blue
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK112,46 kr161,46 krKøb
2Smartkidz.dk149 kr149 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 112,46 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Name It Leggings Ombre Blue i Merinould Med Ribmønster - Str. 0m 50cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026112,46 kr7,5 kr (6%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
6. maj 2026127,46 kr7,5 kr (6%)
29. apr. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)
13. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret