Gå til hovedindhold

Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm

NAME ITLeggingsEAN: 5715865662038
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm billede

Produktinformation

Leggings i råhvid nuance (Cloud Dancer) fra Name It med fint kirsebærprint og ribstruktur. Leggingsene er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan. Den bløde ribkvalitet har god elasticitet og giver en behagelig pasform, som følger barnets bevægelser. Modellen har almindelig pasform og elastik i taljen, der sikrer en stabil og komfortabel tilpasning. Det dekorative kirsebærprint tilfører et let og sommerligt præg. Name It leggings i råhvid nuance med kirsebærprint 95% Bomuld (økologisk) 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Kirsebærprint over hele overfladen Elastik i taljen Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Cloud Dancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1.5y 86cm
Artikel nr.: 13254406
EAN: 5715865662038
Varenr.: 5715865662038
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ficherry Leggings - Cloud Dancer - 86
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ficherry Leggings - Cloud Dancer - 86 billede

Produktinformation

Ficherry leggings fra NAME IT er bløde og behagelige leggings, perfekte til leg og hverdag. De har en god pasform og elastik i taljen, så de sidder godt hele dagen. Ideelle til både børnehave og hjemmehygge. Materiale: 95% bomuld, 5% elastanBløde og strækbareKomfortabel elastik i taljenPerfekte til aktive børnMaskinvask ved 40 °CFra NAME IT – kendt for kvalitet og komfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 86
EAN: 5715865662038
Varenr.: 8cdabe38-f9fc-4ffb-879a-7717c5c3ef00
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ficherry Leggings - Cloud Dancer - 86
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ficherry Leggings - Cloud Dancer - 86 billede

Produktinformation

Ficherry Leggings fra NAME IT er det perfekte valg til aktive børn, der ønsker både komfort og stil i hverdagen. Leggingsene er fremstillet i et blødt og fleksibelt materiale, som sikrer, at barnet kan bevæge sig frit og ubesværet. Den elastiske talje giver en behagelig pasform, der tilpasser sig barnets krop og gør dem nemme at tage af og på. Det moderne design gør leggingsene velegnede til både leg, skole og afslapning, og de kan nemt kombineres med andre styles fra NAME IT for et fuldendt look. Uanset om det er til hverdag eller fest, er Ficherry Leggings et alsidigt og praktisk valg, der hurtigt bliver en favorit i garderoben.Specifikationer:Brand: NAME ITMateriale: 95% bomuld, 5% elastanElastisk taljeBlødt og fleksibelt materialeVelegnet til hverdag og festMaskinvask ved 40 °CModerne design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Størrelse: 86
EAN: 5715865662038
Varenr.: 8cdabe38-f9fc-4ffb-879a-7717c5c3ef00
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - NbfFicherry - Cloud Dancer
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm i 81 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Leggings Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 1.5y 86cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr10 kr (12%)
1. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)
24. mar. 202699 kr19,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret