Gå til hovedindhold

Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj

Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Burnished Lilac Med Hjerteprint - Str. 1m 56cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Burnished Lilac Med Hjerteprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i lyserød nuance (burnished lilac) fra Name It med små hjerter spredt over hele stoffet. De er fremstillet i blød ribstrikket kvalitet af økologisk bomuld med elastan, der giver god bevægelighed og komfort hele dagen. En sød og anvendelig basisstyle til både hverdag og leg. De elastiske ribdetaljer og den lille bølgekant forneden giver et fint udtryk, mens elastik i taljen sikrer en god pasform. Name It leggings i lyserød nuance med hjerteprint Ribstrikket struktur Elastik i taljen Små hjerteprint over hele stoffet 95% økologisk bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Burnished Lilac Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13246492-burnishedlilac
EAN: 5715729353591
Varenr.: 5715729353591
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Nutti Burnished Lilac
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nutti Leggings - BURNISHED - 56
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Nutti Leggings - BURNISHED - 56
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
5BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj i 180 dage. Laveste pris i perioden er 59,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Name It Leggings - Rib - Noos - NbfNutti - Burnished Lilac m. Hj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
3. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
3. apr. 202674,96 kr5 kr (6%)
2. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
1. apr. 202674,96 kr24,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret