Gå til hovedindhold

Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm

Pris fra 118,97 krtil 169,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,4 kr 19. maj

Sammenlign priser på Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Kjole i råhvid nuance fra Name It med fine, smalle striber i mørkerød tone (oxblood red). Modellen er fremstillet i blød jersey, som føles let og behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed til de mindste. Kjolen har almindelig pasform med lange ærmer og rund hals. Flæsedetaljer foran samt rynk under brystet giver en let vidde i skørtet. Knap- og løkkelukning i nakken gør den nem at få af og på. Name It kjole i råhvid nuance med røde striber og flæser Almindelig pasform Rund hals Lange ærmer Flæsedetaljer foran 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: oxblood red...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13252672
EAN: 5715826248813
Varenr.: 5715826248813
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bripa Kjole - Oxblood Red - 56
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bripa Kjole - Oxblood Red - 56 billede

Produktinformation

Bripa Kjole fra NAME IT er en sød og blød kjole i oxblood red striber. Den er lavet af økologisk bomuld, som er skånsom mod barnets hud og miljøet. Kjolen har fine flæsedetaljer og lange ærmer – perfekt til både hverdag og fest. 100% Økologisk bomuldBløde materialerFlot designBehagelig pasformMaskinvask ved 40 °CEt bæredygtigt valg til garderoben!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5424
Størrelse: 56
EAN: 5715826248813
Varenr.: 8630cd7c-e7fd-4ea3-a9a9-780ab22c125e
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bripa Kjole - Oxblood Red - 56
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bripa Kjole - Oxblood Red - 56 billede

Produktinformation

Bripa Kjole fra NAME IT er en charmerende og komfortabel kjole til de mindste. Kjolen er lavet i økologisk bomuld, hvilket sikrer en blød og behagelig følelse mod huden – perfekt til både hverdag og festlige lejligheder. De fine striber i rød og creme giver et moderne og sødt udtryk, mens flæsedetaljerne på brystet tilføjer et ekstra feminint touch. Kjolen har lange ærmer og en praktisk knaplukning i nakken, som gør den nem at tage af og på. Et skønt valg til garderoben, hvor både komfort og stil er i fokus.Specifikationer:Materiale: 100% økologisk bomuldMaskinvask ved 40 °CFarve: Oxblood red/creme stribetLukning: Knap i nakkenÆrmer: LangeBrand: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Kjoler
Størrelse: 56
EAN: 5715826248813
Varenr.: 8630cd7c-e7fd-4ea3-a9a9-780ab22c125e
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kjole - NbfBripa - Oxblood Red
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK118,97 kr167,97 krKøb
2Pixizoo DK118,97 kr118,97 krKøb
3BabySam DK118,97 kr118,97 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 101,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 118,97 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Kjole Oxblood Red Med Striber Og Flæser - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026118,97 kr17,57 kr (17%)
19. maj 2026101,4 kr34,56 kr (25%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
3. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
20. apr. 2026135,96 kr8,5 kr (7%)
3. apr. 2026127,46 kr17 kr (12%)
2. apr. 2026144,46 kr17 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret