Gå til hovedindhold

Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715729026419
Pris fra 223,97 krtil 319,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 95,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm
-30%223,97 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Denimjakke i blå denim nuance (Medium Blue Denim) fra Name It. Jakken har mørkeblå sløjfebroderier på ærmerne, store forlommer og et afslappet denimlook. Den vævede denimkvalitet har en blød struktur og kraftigere vaskede detaljer, som giver et casual udtryk. Modellen er fremstillet med genanvendt bomuld og har dropped shoulders for en løs silhuet. Designet har klassisk krave, trykknapper foran og rummelige forlommer, som giver et praktisk og moderne look. Name It denimjakke i blå nuance med sløjfebroderi Sløjfebroderier på ærmerne Trykknapper foran Store forlommer Dropped shoulders 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Producentfarve: Medium Blue Denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13238909-medium-blue-denim
EAN: 5715729026419
Varenr.: 5715729026419
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Denim Jakke Gloria Medium Blue Denim
319 kr
Til butik
NAME IT Denim Jakke Gloria Medium Blue Denim billede

Produktinformation

Mega cool denim jakke fra Name it. Jakken er i lys grå denim med fede sløjfe detaljer på ærmerne. Den er i let oversize look, med trykknapper hele vejen ned og lommer foran. 80% bomuld, 20% genanvendt bomuld.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Blå Jakker Tæller for 3 Cardigans
Farve: 3
Størrelse: 128
EAN: 5715729026419
Varenr.: 13238909-4873030-128
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Denimjakke - NkfGloria - Medium Blue Denim
319,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK223,97 kr272,97 krKøb
2Smartkidz.dk319 kr319 krKøb
3Kids-world.dk319,95 kr319,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 223,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 319,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 223,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Name It Denimjakke Medium Blue Denim Med Sløjfebroderi - Str. 8y 128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026223,97 kr31,99 kr (12%)
17. maj 2026255,96 kr63,04 kr (20%)
14. apr. 2026319 kr
13. apr. 2026319,95 kr
11. apr. 2026319 kr79,04 kr (33%)
9. apr. 2026239,96 kr79,04 kr (25%)
8. apr. 2026319 kr79,04 kr (33%)
1. apr. 2026239,96 kr79,04 kr (25%)
4. mar. 2026319 kr63,04 kr (25%)
27. feb. 2026255,96 kr63,04 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret