Gå til hovedindhold

Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm

NAME ITBodystocking langærmetEAN: 5715905425180
Pris fra 125,3 krtil 125,97 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,67 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.3 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kjole Body Ficherry Cloud Dancer
-30%125,3 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Kjole Body Ficherry Cloud Dancer billede

Produktinformation

Sød og komfortabel Kjole bodystocking i ribstrik med rund hals og korte ærmer. Bodystockingen har trykknaplukning ved skridt og skulder for nem påklædning, og et all-over print giver et stilfuldt look. Med regular fit og elastisk ribstrik er den perfekt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Bodyer Kjoler Beige
Størrelse: 50
EAN: 5715905425180
Varenr.: 13259282-5073446-50
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm billede

Produktinformation

Bodykjole i råhvid nuance (Cloud Dancer) fra Name It med fint kirsebærprint og ribstruktur. Kjolen er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan. Den bløde ribkvalitet har god elasticitet og føles behagelig mod huden, samtidig med at den giver en fleksibel pasform. Modellen har rund hals, korte ærmer og trykknapper ved skulderen samt i bunden, så den er nem at få af og på. Den rynkede skæring i taljen giver kjoleeffekt, mens det dekorative kirsebærprint skaber et let og fint udtryk. Name It bodykjole i råhvid nuance med kirsebærprint 95% Bomuld (økologisk) 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Kirsebærprint over hele overfladen Trykknapper ved skulder og bund Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Cloud Dancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 0m 50cm
Artikel nr.: 13259282
EAN: 5715905425180
Varenr.: 5715905425180
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ficherry Langærmet Bodykjole - Cloud Dancer - 50
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ficherry Langærmet Bodykjole - Cloud Dancer - 50 billede

Produktinformation

Ficherry langærmet bodykjole fra NAME IT er perfekt til små børn. Den er lavet i blødt bomuld med lidt elastan, så den er behagelig og giver god bevægelsesfrihed. Materiale: 95% bomuld, 5% elastanBlødt og strækbart materialePraktisk body og kjole i étMaskinvask ved 40 °CSød og enkel i designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 50
EAN: 5715905425180
Varenr.: 76929907-cc9f-4864-8dbb-b3ae811f8663
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ficherry Langærmet Bodykjole - Cloud Dancer - 50
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk125,3 kr125,3 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3Pixizoo DK125,97 kr125,97 krKøb
4BabySam DK125,97 kr125,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm i 80 dage. Laveste pris i perioden er 125,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 125,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It Bodykjole Cloud Dancer Med Kirsebærprint - Str. 0m 50cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026125,3 kr18,66 kr (13%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
3. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
20. apr. 2026143,96 kr9 kr (7%)
7. apr. 2026134,96 kr18 kr (12%)
1. apr. 2026152,96 kr26,04 kr (15%)
24. mar. 2026179 kr35,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret