Gå til hovedindhold

Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang

Name ItBodystocking langærmetEAN: 5715865383162
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Peyote Melange Med Løveprint - Str. 1m 56cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Peyote Melange Med Løveprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i beige nuance (Peyote Melange) fra Name It med print små løver og ribstruktur. Den bløde ribkvalitet med bomuld, modal og elastan har god strækbarhed og føles behagelig mod huden. Materialet giver en fleksibel pasform og egner sig til daglig brug. Designet har lange ærmer, rund hals og trykknapper både ved skulder og i bunden, som gør den nem at tage af og på. De små løver er fordelt over hele overfladen og giver et enkelt og roligt udtryk. Name It body i beige nuance med løveprint Ribstrikket kvalitet med stræk Trykknapper ved skulder og i bunden 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13255855
EAN: 5715865383162
Varenr.: 5715865383162
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Body Hobit Peyote Melange
129 kr
Til butik
NAME IT Body Hobit Peyote Melange billede

Produktinformation

Opdater dit barns garderobe med en blød og praktisk bodystocking, perfekt til brug hele året. Det ribstrikkede materiale har et lodret stribet mønster og god elasticitet, der sikrer komfort og et tidløst look. 57% Økologisk bomuld, 38% Modal TENCEL, 5%...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Bodyer Beige Bodyer (lange ærmer) Tæller for 1
Farve: 1
EAN: 5715865383162
Varenr.: 13255855-4999766
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang
129,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hobit Langærmet Body - Peyote melange - 56
129,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hobit Langærmet Body - Peyote melange - 56
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
3Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
4Pixizoo DK129,95 kr129,95 krKøb
5BabySam DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang

PriceData har fulgt prisen på Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang i 56 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Name It Body l/æ - Rib - Bomuld/Modal - NbmHobit - Peyote Melang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
9. apr. 202697,46 kr32,49 kr (25%)
8. apr. 2026129,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret